Webinarium | Jak dostosować przestrzeń biurową do nowej rzeczywistości?

Bezpieczeństwo i komfort pracowników stały się ostatnio priorytetem wszystkich pracodawców. COVID-19 znacząco wpłynął na nasze oczekiwania i postrzeganie powierzchni biurowej. Dołącz do webinarium stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych organizowanego we współpracy z partnerem strategicznym BNP Paribas Bank Polska. Podczas webinarium dowiesz się, jaki wpływ na przestrzenie biurowe wywarła pandemia oraz jak przygotować się na bezpieczny powrót do biur.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Webinarium poprowadzi Małgorzata Fibakiewicz – Dyrektor Zarządzający ds. sektora nieruchomości biurowych i projektów strategicznych w BNP Paribas Real Estate Poland. Moderatorem spotkania będzie Tomasz Budziak – wiceprezes zarządu IFR.

Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

  • Temat: Jak dostosować przestrzeń biurową do nowej rzeczywistości?
  • Termin: 25 czerwca 2020 roku (czwartek), godz. 12:00-13:30

Serdecznie zapraszamy do udziału!

PROWADZĄCY

Małgorzata Fibakiewicz związana jest z branżą nieruchomości od ponad 14 lat. Przed objęciem aktualnego stanowiska odpowiadała m. in. za zarządzanie Działem Wynajmu Powierzchni Biurowych zapewniającym rozwiązania w zakresie reprezentacji najemców i właścicieli oraz kluczowych klientów sektora bankowego. Obecnie, w BNP Paribas Real Estate Poland, zarządza działaniami związanymi z sektorem biurowym, koncentrując się na oferowaniu szytych na miarę rozwiązań dla właścicieli, najemców i inwestorów.