Dostęp do nagrań z U-RODZIN 2021 w Muszynie

14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych już za nami. Hybrydowa formuła tegorocznej edycji U-RODZIN umożliwia udostępnienie nagrań z plenarnej części wydarzenia (piątek 1 października 2021) do obejrzenia na internetowej platformie konferencyjnej.

Wszystkim zainteresowanym dostępem do nagrań z U-RODZIN 2021 przypominamy, że można go wykupić w dowolnym czasie. Cena dostepu wynosi 199 zł netto, a dla członków IFR – 149 zł netto. W ramach promocji dostaniecie również nagrania zeszłorocznej 13. edycji Zjazdu.

Aby wykupić dostęp należy wypełnić krótki formularz. Po weryfikacji zgłoszenia oraz uregulowaniu płatności prześlemy Państwu login i hasło dostępu do platformy, wówczas będziecie mogli obejrzeć nagrania w dowolnym czasie – instrukcja poniżej.

WYKUP DOSTĘP DO NAGRAŃ

JAK OBEJRZEĆ NAGRANIA:

  1. Wchodzimy na platformę wydarzenia: 14.u-rodziny.online
  2. Klikamy przycisk ZALOGUJ – wpisujemy adres e-mail podany podczas rejestracji oraz hasło.
  3. Po zalogowaniu się, na pasku menu pojawi się sekcja NAGRANIA, w której znajdziecie wszystkie dostępne nagrania zarówno z sesji plenarnej, jak i warsztatowej. Aby uruchomić nagranie należy kliknąć przycisk PLAY pośrodku wybranego okna.
  4. Na platformie znajdziecie także pełną agendę, strefę expo oraz inne przydatne informacje.
  5. Nagrania 13. edycji U-RODZIN dostępne na stronie u-rodziny.online – proces logowania taki sam jak opisano wyżej.
  6. W przypadku jakichkolwiek problemów czy wątpliwości – prosimy o kontakt z nami pod adresem [email protected] lub [email protected]

Zachęcamy również do śledzenia naszej strony WWW, mailingów oraz mediów społecznościowych, aby zawsze być na bieżąco z aktywnościami Stowarzyszenia IFR.