Dyrektor Generalny Stowarzyszenia IFR | Oferta pracy

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR) powstało w 2008 roku i jest obecnie największą organizacją reprezentującą środowisko firm rodzinnych w Polsce. Naszą misją jest budowanie w Polsce wolności gospodarczej, państwa prawa i społeczeństwa obywatelskiego, którego filarem jest środowisko firm rodzinnych.

Wchodzimy na kolejny etap profesjonalizacji IFR. Z tego powodu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Dyrektor Generalny Stowarzyszenia IFR

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie strategicznymi celami Stowarzyszenia IFR
  • Realizacja założonych celów i planowanie rozwoju Stowarzyszenia
  • Współtworzenie strategii marketingowej
  • Pozyskiwanie finansowania dla działania organizacji (projekty, konkursy, partnerzy)
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami, sponsorami, beneficjentami, partnerami oraz członkami Stowarzyszenia
  • Planowanie budżetu oraz jego kontrola
  • Działania public relations – kreowanie wizerunku, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z mediami, możliwość koordynowania projektów Stowarzyszenia

Nasze oczekiwania:

  • Szukamy osoby o profilu lidera nastawionego na współpracę
  • Liczymy na przedstawienie własnej wizji funkcjonowania IFR w oparciu o dotychczasowe osiągnięcia i zasoby oraz osobiste pomysły
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, NGO’s i/lub organizacjach/stowarzyszeniach biznesowych,
  • Wykształcenie wyższe
  • Udokumentowane doświadczenia w realizacji projektów oraz fundraisingu
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoki poziom kultury osobistej

Dane na temat działalności Stowarzyszenia dostępne są na stronie internetowej oraz w zamieszczonej poniżej prezentacji.

Prezentacja – Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych [PDF] Pobierz

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami, którym przekażemy umowę o zachowaniu poufności w odniesieniu do danych nt. IFR, niezbędnych do przygotowania planu działań Dyrektora Generalnego Stowarzyszenia.