E-commerce i bezpieczeństwo cyfrowe | Podsumowanie

Czas na krótkie podsumowanie naszego ostatniego wydarzenia w Katowicach pt. “E-commerce i bezpieczeństwo cyfrowe” organizowanego w ramach działalności Oddziału Śląskiego IFR. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród śląskich firm rodzinnych – udział wzięło ok. 40 przedsiębiorców.

Michał Kozik i Marek Kozik (grupa KMK) przybliżyli uczestnikom spotkania tajemnice i ciekawostki budowania e-commerce w firmach, a także pokazali jak wykorzystać zasoby internetowe do rozwoju firmy i przyciągnięcia klientów. Aspekty prawne bezpieczeństwa danych cyfrowych przedstawił Jarosław Góra (Ślązak, Zapiór i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych). O ryzykach cybernetycznych i znaczeniu ubezpieczeń cybernetycznych opowiedzieli Marcin Durlik (Chubb European Group SE) i Barbara Rożek (Rożek Brokers Group). Spotkanie otworzył Łukasz Rotarski, prezes Oddziału Śląskiego i członek zarządu krajowego IFR.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizację wydarzenia: Prezydent Miasta KatowiceMarcin Krupa, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Bialej. RAWAink – Miejski Inkubator Przedsiębiorczości podziękowania za gościnność i cudowną atmosferę podczas spotkania. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach.

GALERIA