[PRZEŁOŻONE] I Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Woda jest życiem”

Szanowni Partnerzy, Prelegenci oraz Goście, I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Woda jest życiem”, połączonej z otwarciem Balneokliniki St.George oraz spotkaniem przedsiębiorców rodzinnych z całej Polski w Ciechocinku!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie, postanowiliśmy zorganizować nasze wspólne wydarzenie (zaplanowane na dzień 21. marca 2020) w innym terminie, o którym poinformujemy.

Bardzo dziękujemy za liczne zgłoszenia, potwierdzenia i akredytacje. Współpracę, patronat oraz swą obecność potwierdzili m.in. Stanisław Bizoń, prezes Krajowej Izby Gospodarczej Rozlewnictwo Polskie, Marek Traczyk, prezes Warszawskiej Izby Gospodarczej, rektor Stanisław Kunikowski oraz dziekan Marek Zieliński z Kujawskiej Szkoły Wyższej, profesorowie: Arkadiusz Krawiec, Andrzej Araźny z UMK, prof. Zygmunt Wiatrowski, prof. Waldemar Jędrzejczyk, pani Grażyna Ochocińska – prezes Uniwersytetu dla Aktywnych, Krzysztof Jarosz, prezes Komisji Zdrojowej.

Dziękujemy za zainteresowanie i potwierdzenie przybycia regionalnym i lokalnym przedsiębiorcom rodzinnym, panu Leszkowi Dzierżewiczowi, burmistrzowi Ciechocinka oraz mediom.

Organizatorzy:

  • prof. dr hab. n. med. Irena Ponikowska, Balneoklinika St. George
  • Teresa Kudyba, pełnomocnik zarządu IFR d/s organizacji 13. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych’ Toruń 2020
  • Bartosz Rutkowski, Rutkowski – LTD

Pierwszy Dzień Wiosny 2020 to znakomity powód do spotkania w gronie przedsiębiorców rodzinnych w Uzdrowisku Ciechocinek. Chcemy porozmawiać o wodzie – jej ogromnej a jednak powszechnie mało znanej i niedocenianej roli w codziennym funkcjonowaniu każdego z nas, naszej rodziny, ale też naszej firmy. Tak, jak woda jest niezbędna dla życia, tak firmy rodzinne są niezbędne w naszej gospodarce, dlatego 21 marca gościć będziemy w jednej z najstarszych firm rodzinnych na Kujawach – Rutkowski LTD, w Hotelu Uzdrowiskowym St. George (ul. Wojska Polskiego 2, 87-720 Ciechocinek).

Serdecznie zapraszamy do udziału zarówno członków naszego Stowarzyszenia, jak i firmy rodzinne nie zrzeszone w IFR. W programie wydarzenia szereg prelekcji o tematyce balneologicznej, panel poświęcony znaczeniu polskich firm rodzinnych w gospodarce kraju, uroczyste otwarcie Balneokliniki St. George, degustacja wód mineralnych, koncert zespołu SKOŁOWANI oraz bankiet. Szczegóły w programie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. W trakcie całego wydarzenia kompleks basenowy jest udostępniony dla gości. Prosimy o potwierdzenie udziału do 12 marca: [email protected]

Program konferencji “Woda jest życiem” [PDF] Pobierz