Ekspansja na rynki zagraniczne poprzez e-commerce | Cykl spotkań BNP Paribas

E-commerce jest młodą, błyskawicznie rozwijającą się dziedziną gospodarki, a pandemia koronawirusa dodatkowo przyspieszyła wzrost znaczenia e-handlu. Bank BNP Paribas (partner strategiczny IFR) zaprasza do udziału w cyklu trzech spotkań w ramach Programu Handlu Zagranicznego online, podczas których wraz z przedsiębiorcami i ekspertami poruszymy tematykę rozwoju współpracy z europejskimi oraz chińskimi partnerami w segmencie e-commerce.

Harmonogram Wydarzeń

E-COMMERCE NA RYNKACH EUROPEJSKICH – OKIEM EKSPERTÓW
10 maja 2021 r. godzina 14:00

Podczas tego wydarzenia nasi eksperci opowiedzą o uwarunkowaniach technologicznych, operacyjnych, społeczno-kulturowych i regulacyjnych rynku e-commerce w Europie. Naszymi ekspertami będą: Michał Kreczmar, Dyrektor PWC odpowiedzialny za transformację cyfrową, który przedstawi prezentację: „Wprowadzenie do rozpoczęcia działalności e-commerce za granicą”, Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej, Wojciech Stando i Łukasz Chrabański, Kierownicy ZBH PAIH w Londynie i Frankfurcie, którzy opowiedzą o specyfice e-commerce w Wlk. Brytanii i Niemczech i jak prowadzić sprzedaż na tych rynkach.

E-COMMERCE NA RYNKACH EUROPEJSKICH – OKIEM PRZEDSIĘBIORCÓW
13 maja 2021 r. godzina 14:00

Debata z udziałem przedsiębiorców – firm, które mają doświadczenia w e-handlu na rynkach zagranicznych: Grupa AB.pl, X-PRESS COURIERS, MOTOS.pl, DOMATOR24.com i DIABLOCHAIRS.eu.

CHIŃSKI E-COMMERCE NOWYM GLOBALNYM STANDARDEM?
31 maja 2021 r. godzina 10:00

W czasie tego wydarzenia opowiemy o specyfice chińskiego rynku, który wyznacza nowy kierunek globalnego handlu internetowego. Naszymi ekspertami będą: Michał Bielewicz, ekspert rynku chińskiego e-commerce, który przedstawi prezentację: „Chiński e-commerce – wymagające miejsce dla najlepszych. Jak umieścić i utrzymać w nim swój produkt?” oraz Małgorzata Zawisza, kierownik ZBH PAIH w Chengdu.


Szczegóły i rejestracja