Employee experience w dobie kryzysu. Egzamin dojrzałości z bycia liderem | Webinarium IFR

Kiedy firmy i działy HR współpracują w zakresie zarządzania kryzysowego, warto zmienić punkt widzenia, aby zapytać – co dalej? Coraz trudniej jest zbudować i utrzymać na dłużej w organizacji dobry zespół ludzi. Firmom brakuje narzędzi i pomysłów, a może po prostu chęci? Czy do zarządzani trzeba mieć powołanie? Jak ma się do tego kryzys wywołany koronawirusem? Z jakimi wyzwaniami będą mierzyć się pracodawcy i kandydaci na rynku pracy po stanie epidemii?

Zapraszamy na kolejne webinarium IFR, które odbędzie się w czwartek 23 lipca o godz. 11:00-12:30. Poprowadzi je Rafał Jatczak – ekspert HR, rekruter, doradca zawodowy, autor blogu “Sposoby na zasoby“. Moderować je będzie Krzysztof Ogorzałek (członek zarządu IFR).

Podczas webinarium porozmawiamy o tym czym jest motywacja i jak managerowie poprawnie powinni z niej korzystać. Podamy przykłady skutecznych czynników motywujących pracowników. Pochylimy się nad skutecznym wykorzystaniem zarządzania emocjami i zaufaniem pracowników w momencie kryzysowym. Skupimy się na komunikacji, inteligencji emocjonalnej i odpowiemy na pytanie jak radzić sobie z emocjami i stresem w pracy. Ponadto ustalimy jaka jest rola lidera i employee experience w dobie kryzysu oraz jak zniwelować ryzyko nadszarpniętej reputacji firm.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do usłyszenia!

PROWADZĄCY

Rafał Jatczak – Magister Nauk Ekonomicznych, absolwent Zarządzania i Marketingu oraz Zarządzania o specjalności Edukacja i Doradztwo. Praktyk związany z branżą HR od 2008 roku. Pierwsze kroki stawiał jako rekruter i coach sił sprzedaży. Wiele lat współpracował z polskimi oraz międzynarodowymi firmami doradztwa personalnego oraz agencjami pracy tymczasowej. Rekrutując oraz pełniąc funkcję HR Business Partnera dla klientów z całego świata. Zarządza zespołem, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne i ciągle myśli co by tu jeszcze zdziałać na tym rynku pracodawcy i kandydata. Aktualnie jako Recruitment Team Leader w CWT. Specjalizuje się w obszarze rekrutacji, zarządzaniu zespołem, doradztwa zawodowego, szkoleń, consultingu, prawa pracy, kadr, płac i analiz HR. Autor blogu: sposobynazasoby.pl