Nagranie webinarium | Jak się buduje firmę rodzinną i czy warto?

Zamieszczamy nagranie drugiego webinarium IFR zorganizowanego wspólnie z Family Business Network Poland pt. “Jak się buduje firmę rodzinną i czy warto?“. Webinarium odbyło się w dn. 8 lipca br., a poprowadził je Dariusz Duma – przedsiębiorca, filozof, konsultant, Dyrektor Wykonawczy FBN Poland. Spotkanie moderowała Agata Hagno – Członek Zarządu Stowarzyszenia IFR.

Podczas webinarium w oparciu o przykłady wielopokoleniowych firm rodzinnych, polskich i zagranicznych, dowiedzieliśmy się jak rozumieć etapy rozwoju firmy i działania, które sprawiają, że zyskuje ona na wartości i jest gotowa do przekazania następnemu pokoleniu. Poznaliśmy czynniki, dzięki którym firma staje się kochającym środowiskiem, w którym rosną szczęśliwi, spełnieni ludzie. Oprócz tego nauczyliśmy się, jak zarządzać firmą i rodziną, a przynajmniej poznaliśmy główne narzędzia, aby je harmonijnie łączyć w silną i zdrową firmę rodzinną. Pełną prezentację z wydarzenia w formacie PDF zamieściliśmy poniżej filmu.

Prezentacja – Jak się buduje firmę rodzinną i czy warto? [PDF] Pobierz

Jeśli macie dodatkowe pytania do prowadzącego – zachęcamy do przesłania ich do nas mailowo na adres biura Stowarzyszenia IFR: [[email protected]].


Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]