Firewall: strażnik na brzegu Twojej sieci | Webinarium IFR

Atak na przedsiębiorstwo oznacza nie tylko straty finansowe, czy wyciek danych. To również straty wizerunkowe, a nawet utrata wiarygodności w oczach kontrahentów. Wszechobecne zagrożenia w połączeniu z szybko postępującą transformacją cyfrową sprawiają, że inteligentny brzeg sieci stał się podstawą skutecznej ochrony. To właśnie styk łączący sieć firmową z Internetem stanowi pierwszą linię obrony w walce z cyberzagrożeniami.

Z tego powodu niezawodny i skuteczny system ochrony brzegu sieci powinien być newralgicznym punktem każdej organizacji, niezależnie od branży czy wielkości infrastruktury. I dlatego właśnie warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie bazujące na kompleksowym systemie security.

Zapraszamy na webinarium IFR pt. “Firewall: strażnik na brzegu Twojej sieci” przygotowane wspólnie z firmą Net Complex Sp. z o.o. (zajmującą się bezpieczeństwem sieci IT), podczas którego Piotr Mrowiec (inżynier wsparcia technicznego oraz certyfikowany trener rozwiązań WatchGuard) opowie o znaczącej we współczesnych czasach roli inteligentnego brzegu sieci i jego nowych możliwościach oraz podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu zarządzania urządzeniami UTM WatchGuard. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 16 lutego 2023 roku w godz. 11:00-12:30, a moderować je będzie Sebastian Margalski – członek zarządu IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Agenda webinarium:

  • Dlaczego ochrona brzegu sieci jest ważna?
  • Czym jest i co nam daje firewall / UTM?
  • Ochrona krytycznych zasobów.
  • Prioretyzacja aplikacji i urządzeń na styku sieci.
  • Monitoring i analityka danych z brzegu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu ekspertów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Do usłyszenia!

PROWADZĄCY

Piotr Mrowiec – Inżynier wsparcia technicznego oraz certyfikowany trener rozwiązań WatchGuard. Od pięciu lat związany z branżą cyberbezpieczeństwa. Specjalista, prelegent wielu wydarzeń branżowych, m.in. Konferencji “Zarządzanie przedsiębiorstwem WOD-KAN“.