Nagranie webinarium | Jak NIE trafić na celownik UOKiK? Czyli prawo konkurencji i kontrole UOKiK z perspektywy przedsiębiorcy

Drodzy Przedsiębiorcy, wracamy z podsumowaniem i nagraniem webinarium IFR pt. “Jak NIE trafić na celownik UOKiK? Czyli prawo konkurencji i kontrole UOKiK z perspektywy przedsiębiorcy“, które zorganizowaliśmy wspólnie z naszym partnerem strategicznym BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy w dniu 26 stycznia 2023 r.

Wydarzenie poprowadzili Robert Mikulski (Radca Prawny, Partner Zarządzający w Brillaw) oraz Karolina Klimek-Kaźmierczyk (radca prawny w BRILLAW), a moderował spotkanie Sebastian Margalski – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium dowiedzieliśmy się czym jest konkurencja oraz dlaczego Państwo chroni konsumentów. Usłyszeliśmy co reguluje prawo konkurencji oraz co to oznacza dla biznesu. Poznaliśmy jakie są planowane zmiany w prawie antymonopolowym. Eksperci BRILLAW opowiedzieli również o kontrolach UOKiKu – na czym one polegają, jak odbywają się oraz dlaczego do nich dochodzi. Dowiedzieliśmy się jak przedsiębiorca może się przygotować oraz jak nie dopuścić do takich sytuacji. Na koniec poznaliśmy ciekawe i głośne przykłady spraw, decyzji i kar nałożonych przez UOKiK w ostatnim czasie.

Zamieszczamy także prezentację z webinarium. Zachęcamy również serdecznie do kontaktu bezpośredniego z Robertem Mikulskim i Karoliną Klimek-Kaźmierczyk oraz zespołem BRILLAW by Mikulski & Partnerzy. Dane kontaktowe znajdziecie w pliku poniżej.

Prezentacja – Jak NIE trafić na celownik UOKiK [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]