Fundacja rodzinna – nowe narzędzie prawne | Szkolenie GWLAW

 

W imieniu naszego partnera strategicznego – Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych zapraszamy na całodzienne szkolenie poświęcone fundacji rodzinnej, które przygotowano wspólnie z Rzeczpospolita Konferencje.

Fundacja rodzinna w Polsce jest nowym narzędziem prawnym dedykowanym właścicielom firm prywatnych i ich rodzinom. Edukacja w zakresie celów, zakładania i funkcjonowania fundacji rodzinnej, możliwości jej wdrażania w firmach rodzinnych i rodzinach jest konieczna i powinna uwzględniać uwarunkowania, w jakich działają firmy rodzinne oraz cechy, jakie posiadają właściciele firm rodzinnych.

Celem szkolenia jest przygotowanie prawników i doradców wspierających firmy rodzinne w zakładaniu fundacji rodzinnych, w tym szczegółowe omówienie kwestii prawnych i podatkowych ustawy z dnia 26 stycznia 2023 r o fundacji rodzinnej oraz wskazanie korzyści, procedur działania, jak również elementów wymagających szczególnej uwagi ze strony doradców i samych właścicieli firm rodzinnych.

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia 2023 r. w godzinach 9:15 – 15:30. Szkolenie jest płatne. Jednak dla członków IFR przygotowano z organizatorem 10% rabat (by go uzyskać skontaktuj się z nami mailowo pod adresem: [email protected]).

Dodatkowe informacje: [email protected]

PROGRAM i REJESTRACJA