[PRZEŁOŻONE] Gala Finałowa Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku

Drodzy Przedsiębiorcy, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz w ślad za zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, z przykrością jesteśmy zmuszeni przełożyć Galę konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Liczymy na wyrozumiałość i życzymy dużo zdrowia i odporności. O nowym terminie gali będziemy informować, gdy tylko sytuacja na to pozwoli. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.


Najtrudniejsze etapy Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2019 mamy już za sobą. Teraz pozostała sama przyjemność – Gala Finałowa, podczas której zostaną uroczyście ogłoszone wyniki 15. edycji Konkursu.

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczna ceremonia zamknięcia Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku odbędzie się w dn. 27 marca 2020 roku w Sali Notowań na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zespół IFR pracuje nad organizacją uroczystości, przygotowujemy nagrody dla zwycięzcy i laureatów, a także zapraszamy honorowych gości i firmy wyróżnione. Niestety ze względu na ograniczenia techniczne – liczba miejsc na gali jest ograniczona. Sprawdzajcie swoją skrzynkę mailową, może i Wy dostaniecie zaproszenie.