Zapraszamy na Gale VI Forum Firm Rodzinnych magazynu Forbes

Inicjatywa firm rodzinnych jako Patron Forum ma zaszczyt zaprosić laureatów rankingu na uroczyste Gale Forum Firm Rodzinnych 2023, podczas których zostaną wręczone wyróżnienia.

Gale rstartują się już 12 września 2023 w Sopocie i bedą trwać aż do 14 listopada. Każde z wydarzeń rozpocznie się o godzinie 18:30.

WEŹ UDZIAŁ W GALI

Albo teraz, albo długo nie. Skąd wziąć impuls do rozwoju w czasach spowolnienia gospodarki?” To pytanie przewodnie tegorocznej VI edycji Forum Firm Rodzinnych magazynu Forbes Polska, ale i temat niedawnej debaty zapowiadającej Forum.

Skąd wziąć impuls do rozwoju w czasie spowolnienia gospodarki” – na to pytanie odpowiedzi poszukiwali – Małgorzata Jurczak, dyrektor marketingu Grodno S.A.. – przedstawicielka trzeciego pokolenia, Jakub Ścierzyński, sukcesor firmy dyrektor ds. rozwoju, współwłaściciel i sukcesor INSTAL-PROJEKT, Andrzej Gliński – członek zarządu Bank Millennium oraz mecenas Piotr Grabowski wspólnik zarządzający w Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

Rozmówcy skupili się na aspekcie zrównoważonego rozwoju, raportowania ESG, fundacji rodzinnej w Polsce, zmianach jakie może przynieść wejście do firm rodzinnych młodego pokolenia, ryzykach w dzisiejszej gospodarce, wpływie niestabilności stanowienia prawa na rozwój polskich przedsiębiorców.

Z perspektywy makro pozyskiwanie pracowników jest największym wyzwaniem, bo ludzie są filarem firmy. Realizują strategię, odpowiadają na zmieniające się otoczenie” – mówił Jakub Ścierzyński, współwłaściciel i sukcesor w firmie Instal-Projekt za kulisami Forum Firm Rodzinnych. Podkreślił, że wyzwaniem jest znalezienie kompetentnych, odpowiednich ludzi, którzy są dopasowani do kultury organizacyjnej firmy.


Zapraszamy także do lektury debaty, która miała miejsce podczas VI Forum Firm Rodzinnych. Czytaj dalej…