Wyjazd integracyjny Bieszczady | Zakole Wiaru

Serdecznie zapraszamy na jesienny Wyjazd Integracyjny w ramach “IFRowej integracji”, który odbędzie się w terminie 19-22 października 2023 roku w przepięknym obiekcie Zakole Wiaru w Bieszczadach (Grąziowa, 38-712 Wojtkowa, Gmina Ustrzyki Dolne). Gospodarzem wyjazdu będzie zaprzyjaźniona firma rodzinna i członek Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych – Rożek Brokers Group.

Zakole Wiaru to miejsce w Bieszczadach stworzone przez rodzinę Rożek dla przyjaciół. Jest miejscem spotkań tych, którzy cenią piękno przyrody, spokój i towarzystwo niebanalnych ludzi. Duży wpływ na powstanie tego miejsca miały nasze dzieci, dlatego obecność najmłodszych jest tutaj mile widziana. Nazwa Zakole Wiaru pochodzi od tworzącej tu zakole rzeki Wiar. Obecny stan jest drugim etapem adaptacji trzech powojskowych zabudowań gospodarczych na apartamenty.

Podczas wyjazdu zaplanowaliśmy dla Was liczne atrakcje – warsztaty kulinarne, spotkania integracyjne i networkingowe, ognisko pod biesiadnikiem, zajęcia z jogi pod okiem dyplomowanej i praktykującej joginki oraz wiele innych aktywości, jak wyprawy rowerowe, siłownię, saunę czy masaże relaksacyjne.

REJESTRACJA

RAMOWY PLAN WYJAZDU

Program weekendu w Bieszczadach [PDF] Pobierz

KOSZT ZAKWATEROWANIA

Pobyt dla 1 osoby:

  • w pokoju 2 osobowym – cena za 1 dobę 475zł. Przy rezerwacji na 3 dni koszt łączny 999zł
  • w pokoju 3 osobowym – cena za 1 dobę 450zł. Przy rezerwacji na 3 dni, koszt łączny 899zł
  • w apartamencie 5-os. – pobyt powyżej 2 osób zniżka za każdą dodatkową osobę 100zł od ww. cen
  • Pobyt dla dzieci – 288zł za 1 dobę. Przy rezerwacji na 3 dni koszt łączny 699zł

Cena obejmuje: nocleg, pełne wyżywienie – śniadanie, obiad i kolacja, udział w spotkaniach networkingowych i integracyjnych, udział w zajęciach jogi, bezpłatny dostęp do infrastruktury sportowej – rowery, siłownia, możliwość skorzystania z zewnętrznej sauny i jaccuzi (za dodatkową opłatą).