Kampania IFR #ŁączymyByPrzetrwać

W obliczu kryzysu gospodarczego wywołanego epidemią koronawirusa My, Przedsiębiorcy Rodzinni, stanęliśmy na pierwszej linii frontu. Musimy działać szybko i racjonalnie, zachowując zimną krew w podejmowaniu ważnych i trudnych decyzji. Podstawą naszego sukcesu jest współpraca! Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców w tej trudnej sytuacji, Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych zainicjowało kampanię #ŁączymyByPrzetrwać. Celem kampanii jest rzucenie wyzwania nieoczekiwanym trudnościom, jakie stoją przed polskim biznesem, poprzez: wymianę wiedzy i informacji, promowanie dobrych praktyk i inicjatyw, a także budowanie przestrzeni do komunikacji i wzajemnej inspiracji. Razem możemy więcej, a więc działajmy dla wspólnego dobra!

W ostatnim czasie powstało wiele wartościowych inicjatyw, akcji społecznych i narzędzi online. Nie zamierzamy ich mnożyć, czy tworzyć konkurencyjnych rozwiązań, chcemy połączyć, zebrać i uzupełnić funkcjonujące już pomysły, aby zadziałać mocą synergii. Dając przykład udanej współpracy – nawiązaliśmy partnerstwo z akcją #WspieramBiznesZDomu, inicjatorem której jest Łukasz Smolarski (pomysłodawca kanału na YouTube – Biznes Misja). Razem z Łukaszem będziemy udostępniać wiele ciekawych wywiadów LIVE z przedsiębiorcami oraz ekspertami z różnych sfer biznesu. Poza tym, przygotowaliśmy dla Was szereg innych rozwiązań i aktywności.

JAK DZIAŁAMY

Inspirujemy transformację biznesu:

 • #WebinariaIFR – wiedza i kompetencje ekspertów
 • #WspieramBiznesZDomu – inspirujące rozmowy i wywiady
 • #ProjektLCK – doradztwo i konsultacje bezpośrednie

Sieciujemy przedsiębiorców on-line:

 • Grupy na Facebook i LinkedIn
 • Firmy Rodzinne #ŁączymyByPrzetrwać
  – otwarta dyskusja i wymiana informacji
  – integracja środowiska firm rodzinnych
  – pomaganie i wspieranie się nawzajem

Wspieramy inicjatywy społeczne:

 • Rozpowszechniamy dobre praktyki i akcje charytatywne
 • Promujemy społeczną odpowiedzialność biznesu
 • Zachęcamy do pomagania i działalności dobroczynnej

Zebraliśmy także kilka inicjatyw, które bezdyskusyjnie popieramy i Was również do tego zachęcamy. Będziemy polecać inne ważne projekty, skierowane na wsparcie biznesu w tym nadzwyczajnym czasie.

W dedykowanej zakładce #ŁączymyByPrzetrwać na naszej stronie WWW znajdziecie wszystkie informacje nt. kampanii, potrzebne materiały i porady, a także listę akcji, które wspieramy.

#ŁączymyByPrzetrwać