Webinarium LCK #16 | Podróże kształcą. Jak tworzyć wartość w biznesie w oparciu o własne doświadczenie

Serdecznie zapraszamy na #16 webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych #LCK. Webinarium organizowane jest w ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

  • Temat: Podróże kształcą. Jak tworzyć wartość w biznesie w oparciu o własne doświadczenie
  • Termin: 31 marca 2020 roku o godz. 11:00-12:30

Co wspólnego ma biznes z podróżowaniem? Więcej niż myślisz. Podróże kształcą, tak samo jak prowadzenie własnego biznesu. Skoro tak, to dlaczego nie przekuć osobistych doświadczeń w wartość dla klientów? Stwórz markę, opowiadając o własnych doświadczeniach w biznesie, a nawet w życiu. Wykorzystaj storytelling i twórz treści wizualne, aby przyciągać uwagę klientów. Podczas webinarium dowiesz się, na czym polega siła osobistej marki w biznesie? Jak ją budować mądrze i skutecznie? Jak wykorzystać do tego popularne narzędzia internetowe? Jak opowiadać o sobie inaczej niż wszyscy?

Prowadzący: Adam Majewski – pisarz i podróżnik, trener biznesu, wykładowca akademicki, od 2003 w branży public relations. Był rzecznikiem prasowym, dyrektorem wydawnictwa, prezesem agencji PR i urzędnikiem. Uprawia kolarstwo przełajowe, miłośnik Ałtaju i Syberii.


Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Rejestracja i bezpośredni odnośnik do webinarium na ClickMeeting
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”