IFR partnerem programu GPW Growth

Drodzy Rodzinni, z dumą informujemy, że nasze Stowarzyszenie zostało partnerem programu GPW Growth, celem którego jest wspieranie rozwoju i transformacji firm z sektora MŚP. Inicjatywa jest adresowana do prezesów oraz kadry zarządzającej odpowiedzialnych za realizację kluczowych zadań w firmach. Głównym elementem programu będzie prowadzona od września tego roku Akademia GPW Growth, składająca się z cyklu dziesięciu sesji warsztatowych. W sumie to ponad 120 godzin wykładów i spotkań w których praktyka biznesu jest ważniejsza niż wiedza teoretyczna.

Program Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie jest realizowany w ramach strategii #GPW2022. Partnerami programu są m.in.: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Polski Fundusz Rozwoju S.A., EY Academy of Business, Dialog – Klub Dyrektorów Finansowych oraz CFA Society Poland.

Akademia GPW Growth to cykl dziesięciu sesji, podczas których uczestnicy dowiedzą się jak za pomocą sprawdzonych narzędzi skutecznie zwiększyć wartość swojej firmy poprzez „szyte na miarę” sesje warsztatowe. W sumie to ponad 120 godzin wykładów i spotkań, w których praktyka biznesu jest ważniejsza niż wiedza teoretyczna. Akademia GPW Growth potrwa do czerwca 2020 roku,  a uczestnicy szkolenia otrzymają na jego zakończenie certyfikat „Ready for Growth”.

Szczegóły programu na stronie: www.gpwgrowth.pl

Komunikat prasowy [PDF] Pobierz

Grupa Kapitałowa GPW (GK GPW) prowadzi platformy obrotu akcjami, obligacjami skarbowymi i korporacyjnymi, instrumentami pochodnymi, energią elektryczną i gazem ziemnym oraz dostarcza indeksy i wskaźniki referencyjne, m.in. WIBID i WIBOR. W 2018 r. Agencja indeksowa FTSE Russell zakwalifikowała polski rynek kapitałowy do grona rynków rozwiniętych. Prowadzone przez GK GPW rynki są największymi w Europie Środkowej i Wschodniej. Więcej informacji na www.gpw.pl