IFR patronem merytorycznym Wschodniego Forum Firm Rodzinnych

Z przyjemnością informujemy że Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych objęło patronat merytoryczny nad Wschodnim Forum Firm Rodzinnych, które odbędzie się 17 listopada 2017 r. w Lublinie (Lubelski Park Naukowo – Technologiczny). Hasłem tegorocznej edycji Forum jest „Rozwój i współpraca szansą dla firm rodzinnych”.
 .
Jest to już druga edycja Forum, która dzięki zeszłorocznemu sukcesowi cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Głównym celem jest stworzenie dla przedsiębiorców platformy wymiany doświadczeń oraz zachęcanie właścicieli firm rodzinnych do zdobywania wiedzy i umiejętności, a także stałego poszerzania obszaru działalności. Organizatorom zależy na realnym oddziaływaniu na rozwój lokalnych przesiębiorstw oraz podtrzymywaniu wartości i tradycji, o jakie opierają swą działalność firmy rodzinne. Ponadto jednym z zadań Forum jest motywacja do tworzenia innowacji oraz korzystania z nowatorskich rozwiązań w zakresie promocji i budowania firmy. Dzięki współpracy z licznymi firmami rodzinnymi oraz ich otwartości na dzielenie się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, ponownie, ponad 150 uczestników Forum zdobędzie informacje na temat optymalnych rozwiązań dla rozwoju prowadzonych działalności gospodarczych.
 .
W imieniu naszego Stowarzyszenia w Wschodnim Forum Firm Rodzinnych weźmie udział Wiceprezes IFR Tomasz Budziak. Wspólnie z Mateuszem Saganem (Członek Rady Dyrektorów Stowarzyszenie Interim Managers) będą uczestniczyć w panelu nt. “Sukcesja w firmie rodzinnej – czy musimy osamotnieni pokonywać kryzys zarządzania?”.
 .
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!
 .