Jak podnieść wydajność produkcji o 33% i poprawić terminowość o 58% – case study LUXON LED | Webinarium IFR

Martwisz się obecnymi wyzwaniami, z którymi muszą sobie radzić firm? Nowy Ład, galopująca inflacja, rosnące koszty prowadzenia firmy – to tylko niektóre z nich. Wszystkie niestety wpływają bezpośrednio na kondycję naszych firm. Zapraszamy Cię na webinarium, dzięki któremu dowiesz się jak możesz zmniejszać koszty i poprawiać efektywność swojego biznesu. Posłużymy się bardzo konkretnym przykładem i świetnymi wynikami. Dołącz do nas i zacznij usprawniać swoją firmę już dziś!

Wspólnie z Lean To Win rozmawiać będziemy na temat “Jak podnieść wydajność produkcji o 33% i poprawić terminowość o 58% – case study LUXON LED”. Webinarium odbędzie się we wtorek 26 kwietnia 2022 roku w godz. 10:00-11:30.

Spotkanie poprowadzą: Andrzej Krótki – prezes Lean To Win, konsultant strategiczny lean oraz Maciej Szott – członek zarządu i współwłaściciel Luxon LED. Moderować webinarium będzie Mariola Grodnicka – Dyrektor Generalna IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium dowiesz się:

  1. Jak przeorganizować produkcję, żeby tymi samymi zasobami produkować o 1/3 więcej?
  2. Co zmienić w procesie, żeby Klienci byli zachwyceni terminowymi dostawami?
  3. Jak przejść drogę od firmy w piwnicy do fabryki marzeń?
  4. Jak 30-krotnie zwiększyć biznes w 10 lat, dzięki ciągłemu doskonaleniu każdego jego aspektu?
  5. A w bonusie dowiesz się także, jak o połowę zmniejszyć zużycie energii elektrycznej w Twojej firmie?

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do usłyszenia!

PROWADZĄCY

Andrzej Krótki –  Konsultant Strategiczny Lean, Prezes Lean To Win i współtwórca Kokpitu Zarządzania Biznesem. Autor bestsellera branżowego pt.: “Skuteczny Lider Lean”. Wykładowca w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej i na UE we Wrocławiu. Od ponad 10 lat pomaga firmom w mierzeniu i usprawnianiu procesów produkcyjnych, usługowych, administracyjnych i sprzedażowych. Pomagał już takim markom jak m. in.: KGHM, RABEN, INGRAM Micro, STOLBUD, GREENBRIER, TRYUMF, Protech, Ceba Baby, Rawag, Unimot, Lesaffre, Geldbach, Thermoplast, Newag, Jamar, Prymat, Nutricia, Poltra, APA Group czy Kirchhoff.

Maciej Szott – przedsiębiorca zajmujący się redukcją zużycia energii, redukcją CO2 i gospodarką odpadami. Członek zarządu i współwłaściciel firmy Luxon LED, najszybciej rozwijającego się producenta oświetlenia w Europie (Financial Times 1000 2019-2020). Współwłaściciel firmy Zeme – najszybciej rozwijającej się spółki w gospodarce odpadów w Polsce.