Nagranie webinarium | Innowacja to nie warsztat z kreatywności – jak zmienić kierunek rozwoju i zwiększyć przychody firmy

Zamieszczamy nagranie webinarium pt. “Innowacja to nie warsztat z kreatywności – jak zmienić kierunek rozwoju i zwiększyć przychody firmy?“, które odbyło się 7 kwietnia 2022 roku.

Webinarium prowadzili: Zuzanna Mikołajczyk (była członkini zarządu i dyrektor marketingu Mikomax Smart Office, wspózałożycielka Know.How.Match.) oraz Wojtek Ławniczak (strateg i doradca, CEO Very Human Services). Moderowała spotkanie Agata Hagno – członek zarządu IFR. Webinarium zorganizowano we współpracy z firmą ekspercką Know.How.Match.

Mamy nadzieję, że historia HushOffice oraz technika scenariuszowa, które zaprezentowali nasi eksperci, zainspirowały Państwa do innego patrzenia na Waszą branżę czy firmę. Cieszymy się, że mogliśmy odpowiedź na tak liczne pytania.

Pojawiły się również pytania odnośnie Kursu “Innowacje w firmie” – na najczęstsze pytania autorzy kursu odpowiedzieli w krótkich wideo, zachęcamy do obejrzenia POD LINKIEM. Wszystkich zainteresowanych kursem, którzy potrzebują jednak jeszcze upewnić się, czy to na pewno “dla nich” zachęcamy do krótkiego spotkania z Zuzanną i Wojtkiem – dostępne terminy znajdziecie TUTAJ.

Kurs startuje 9 maja 2022 roku, a specjalnie dla Członków IFR przewidziany jest rabat 20% – wystarczy w polu kod promocyjny wpisać IFRWEBINAR. Liczba miejsc ograniczona.


Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]