Jak mierzyć biznes, żeby rosnąć o 20% w skali roku: KPI i wskaźniki dla przedsiębiorców i managerów? | Webinarium IFR

Czy zastanawiasz się jak wpłynąć na rozwój swojego biznesu i odnotować co najmniej 20% wzrost w skali roku? Bądź chcesz odpowiednio dobrać wskaźniki, które pozwolą Ci utrzymać odpowiedni kierunek zmian i pozwolą sprawnie zarządzać organizacją? A może nurtuje Cię temat efektywnej i odpowiedzialnej pracy Twojego zespołu, ale nie wiesz jak to osiągnąć?

Zapraszamy na kolejne wspólne webinarium IFR i firmy Lean To Win pt. “Jak mierzyć biznes, żeby rosnąć o 20% w skali roku: KPI i wskaźniki dla przedsiębiorców i managerów?”, które odbędzie się w czwartek 8 lipca 2021 roku w godz. 11:00-12:30. Poprowadzi je Kamil Radom – ekspert zarządzania zmianą, Konsultant Strategiczny Lean i szkoleniowiec, z dziesięcioletnim doświadczeniem we wprowadzaniu zyskownych usprawnień w firmach produkcyjnych i usługowych. Moderować webinarium będzie Dawid Rejmer – wiceprezes zarządu IFR, radca prawny.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium dowiecie się m.in.:

  • Jakie czynniki mają wpływ na rozwój biznesu i pozwalają odnotować 20% wzrost w skali roku
  • Jak odpowiednio dobrać wskaźniki zarządcze, by skutecznie zarządzać organizacją
  • Jak pracować ze swoim zespołem, by osiągnąć sukces na bazie 7 kroków
  • Jak poprawić swoją efektywność finansową bez większych inwestycji

Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do usłyszenia!

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Kamil Radom – współwłaściciel, członek zarządu, trener i konsultant strategiczny w Lean To Win Sp. z o.o. Od ponad 10 lat wprowadza i koordynuje zmiany w różnych firmach w wielu branżach. Doświadczenie z ponad 100 projektów wdrożeniowych i szkoleniowych pozwala z sukcesem wprowadzać najlepsze praktyki, co przekłada się na efektywne i zyskowne procesy. Pomaga przedsiębiorcom i managerom we wprowadzaniu usprawnień i zarabianiu pieniędzy. Specjalista w zakresie standaryzacji pracy oraz wskaźników procesowych. Prywatnie realizuje się jako wokalista rock’owy. Wykładowca studiów podyplomowych Lean Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Akademii Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrówkę Górniczej. Współpracuje z takimi markami jak: KGHM – Huta Miedzi Głogów, Santander, Poltra, Good Food, Cemet, PESA, Worwo, Stolbud, Sklejka-Multi SA, Millano Group, Luxon Led, Erkado, Zamel, Intermag, Mirage Boats, Zamech, Prestige Glass, Rawag, BUSTER GFC, Unimot, Omega, SKF, Neapco, Celiko, OSM Łowicz, ATT, Spec Wood, Azoty Chorzów, Opakomet, Avisa, i wieloma innymi.


Lean To Win – pomaga firmom w usprawnianiu procesów produkcyjnych, usługowych i sprzedażowych m.in. metodami Lean Management. Gwarantuje zwiększenie efektywności procesów oraz zmniejszenie kosztów. Wspiera swoich klientów poprzez: konsultacje i projekty wdrożeniowe, szkolenia pracowników oraz organizowanie wizyt benchmarkowych.