Projekt #Praca na wakacje! w Grodzisku Mazowieckim

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński, wraz z powołaną na początku tego roku Lokalna Radą Rozwoju Firm Rodzinnych w Grodzisku Mazowieckim, chcą zaprosić Państwa do stworzenia mapy/listy #Praca na wakacje!

Chcemy wraz z Państwem stworzyć ogólnodostępną listę firm, mieszczących się na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki, z ofertami pracy sezonowej dla studentów i młodzieży, która ukończyła 16 rok życia.

Korzyści płynące projektu #Praca na wakacje!

Przedsiębiorcy – pozyskanie zaangażowanych pracowników niskowykwalifikowanych, który mogą zapełnić luki personalne w okresie urlopowym. Możliwości pozyskania, w perspektywie długofalowej, przyszłych pracowników. Budowanie pozytywnego wizerunku marki.

Młodzież i studenci – łatwy sposób na odnalezienie możliwości zarobienia pieniędzy w wakacje. Konfrontowania swoich wyobrażeń o zarobkowaniu i poszczególnych branżach z rzeczywistością. Usamodzielnianie się i branie odpowiedzialności za swoje potrzeby. Oszczędność czasu w żmudny proces odnajdywania ofert na rynku pracy.

Rodzice – wygodny sposób na przedstawienie możliwości podjęcia pracy przez młodzież. Poczucie bezpieczeństwa, że przestawione oferty są rzetelne i wiarygodne.

Gmina – promowanie wartościowych zachowań wśród młodych ludzi. Krzewienie idei przedsiębiorczości. Umożliwienie realizacji swoich potrzeb kilku grupom mieszkańców gminy, mieszkańców i przedsiębiorców, poprzez uładnienie wzajemnej współpracy.


Prosimy o przemyślenie zatrudnienia pracowników sezonowych w kontekście realizacji Państwa biznesowych celów. Na zgłoszenia czekamy do 8 lipca 2021 r. Prosimy przesyłać wypełnione formularze zgłoszeniowe (dostępne niżej) na adres: [email protected]

W przypadku jakichkolwiek pytań odnosnie naszego projektu prosimy o kontakt: Urząd Miasta Grodziska Mazowieckiego; tel . 22 46 38 679 lub e-mailowo: [email protected]


Projekt będzie trwał do końca września 2021 roku. Lista ofert pracy sezonowej #Praca na wakacje! będzie uzupełniana w sierpniu i na początku września.

Formularz zgłoszeniowy #Praca na wakacje! 2021 [DOCX] Pobierz