Jak zarządzanie informacją może pomóc w sukcesji | Webinarium IFR

Przekazywanie biznesu i dzielenie się doświadczeniem ze współwłaścicielami/współpracownikami, szczególnie związanymi bliskimi relacjami rodzinnymi, jest procesem trudnym i długotrwałym. To, że coś potrafimy zrobić, nie znaczy, że również potrafimy innym przekazać o tym wiedzę w zrozumiały dla nich sposób. Jedną z możliwości wsparcia tego procesu jest zbudowanie modelu wiedzy w oparciu o dane oraz informacje. Model taki stanowi praktyczne narzędzie do wymiany wiedzy, wątpliwości, sugestii i uwag, ograniczając pole do konfliktu.

Zapraszamy na drugie wspólne webinarium z firmą Bilander Group pt. Jak zarządzanie informacją może pomóc w sukcesji, które odbędzie się w czwartek 28 października 2021 roku w godz. 11:00-12:30. Spotkanie poprowadzi Piotr Janczyk – założyciel i prezes Bilander Group, inżynier z humanistyczną duszą pomagający zarządzać zmianą z wykorzystaniem narzędzi informatycznych. Moderować spotkanie będzie Tomasz Budziak – wiceprezes zarządu IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium poruszymy m.in. następujące zagadnienia:

  • Proces podejmowania decyzji
  • Dane i informacje podstawą procesu podejmowania decyzji
  • Informacja jako wsparcie w komunikowaniu decyzji
  • Zarządzanie informacją a aspekt ludzki
  • Obawy, schematy, przekonania – przeszkody w przyjmowaniu informacji
  • Jak zarządzanie informacją może wesprzeć proces sukcesji

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Piotr Janczyk – założyciel i prezes Bilander Group Sp z o. o. Inżynier z humanistyczną duszą pomagający zarządzać zmianą z wykorzystaniem narzędzi informatycznych. Współtwórca technologii do analityki biznesowej. Technologia opracowana przez Bilander z sukcesami konkuruje z największymi światowymi dostawcami rozwiązań tej klasy. Została opracowana i jest rozwijana w Polsce przez rodzimych inżynierów. Konsultant biznesowy z obszaru zarządzania informacją, modelowania, wizualizacji danych. Kieruje zespołem wysokiej klasy specjalistów tworzących i wdrażających rozwiązania Business Intelligence. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z danymi i tworzeniu systemów wspierających podejmowanie decyzji, Business Intelligence, budżetowanie.