Jak zbudować przewagę konkurencyjną poprzez wykorzystanie narzędzi e-learningowych? | Webinarium IFR

Drodzy Przedsiębiorcy, zapraszamy na webinarium IFR organizowane z firmą Smart Education (twórca marki Dolineo), które odbędzie się w czwartek 29 października 2020 roku o godz. 11:00-12:30. Podczas webinarium będziemy rozmawiać o tym jak narzędzia e-learningowe są wykorzystywane przez firmy z branży logistycznej, produkcyjnej, farmaceutycznej, handlowej do budowania przewagi konkurencyjnej. Wykorzystując doświadczenie Dolineo przedstawimy jak e-learning może wspierać następujące obszary:

  • Zarządzanie produktami i kanałami sprzedaży – efektywne wprowadzanie nowych produktów
  • Zarządzanie produkcją:
    • diagnozowanie krytycznych luk wiedzy pracowników na temat procedur, procesów i standardów przedsiębiorstwa
    • efektywne i szybkie podnoszenie wiedzy w konkretnie zdefiniowanych obszarach
  • Compliance – zapewnienie bezpieczeństwa prawnego firmy, w tym zgodności w zakresie przepisów branżowych

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Webinarium poprowadzi Mariusz Andreasik – Członek Zarządu Smart Education. Moderować spotkanie będzie Ewa Szczecińska-Budziak – ekspert ds. e-learningu w projekcie LCK, realizowanym przez IFR. Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Mariusz Andreasik – Członek Zarządu Smart Education, który od 11 lat realizuje projekty dla małych, średnich i dużych firm. Doradza jak wykorzystać e-learning, aby szybciej wdrażać pracowników (adaptacja, onboarding) do dzielenia i zarządzania wiedzą w organizacji. Wspiera przy realizacji strategicznych projektów, gdzie szkolenia oraz certyfikacja pracowników są elementem osiągnięcia sukcesu, jak np. przy wdrażaniu ISO czy RODO.