Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Firmy rodzinne – szanse i zagrożenia | Senat RP

21 maja


Przedsiębiorcy Rodzinni, mija rok od wejścia w życie ustawy o fundacji rodzinnej. Senat Rzeczypospolitej Polskiej z tej okazji organizuje w dniu 21 maja 2024 roku posiedzenie Zespołu ds. zrównoważonego rozwoju poświęcone tematowi “Firmy rodzinne – szanse i zagrożenia w dobie dynamicznych zmian”. Tomasz Budziak (Wiceprezes Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych) został zaproszony do grona mówców w celu przedstawienia “Diagnozy sytuacji firm rodzinnych”.

Następnie wraz innymi zaproszonymi ekspertami oraz przedstawicielami władz odbędzie się dyskusja mająca na celu sformułowanie wniosków i postulatów. Zdamy relację z przebiegu i rezultatów spotkania po jego zakończeniu.

Inicjatywa Firm Rodzinnych ma swoją agendę spraw, którą systematycznie realizuje. Opiera się ona na Manifeście Firm Rodzinnych. Jednak kierując się zasadą bliskiego i bezpośredniego kontaktu naszego Stowarzyszenia z polskim biznesem rodzinnym, chcielibyśmy zapytać przedstawicieli biznesu rodzinnego o sprawy i postulaty, które możemy przedstawić do dyskusji i wypracowania rozwiązań. Tak, aby głos polskich przedsiębiorców rodzinnych był jak najbardziej słyszalny i merytoryczny.

Zachęcamy do przesyłania tematów i spraw (na adres [email protected]), które Waszym zdaniem warto poruszyć na posiedzeniu zespołu.

Szczegóły

Data:
21 maja
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Senat RP
Witryna internetowa:
www.senat.gov.pl