Kandydaci do władz Stowarzyszenia IFR 2020

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia! Zapraszamy do zapoznania się z kandydatami do władz IFR (edycja 2020). Zgodnie z art. 23 p. 3 Statutu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych ogłosiliśmy nabór do naszych władz na kolejne lata. Przypominamy, że kandydaturę można zgłosić wypełniając odpowiedni formularz (umieszczony poniżej). Wszystkie kandydatury zostaną zamieszczone po ich zgłoszeniu na tej stronie internetowej, dzięki czemu członkowie IFR będą mogli wcześniej zapoznać się ze wszystkimi kandydatami do Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego, a w przypadku przekazania pełnomocnictwa dokładnie wskazać sposób głosowania. Przy okazji zapraszamy także do zgłaszania swojego uczestnictwa w Walnym Zebraniu 2020.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA KANDYDATURY DO ZARZĄDU IFR
REJESTRACJA NA WALNE ZGROMADZENIE
Uchwała Zarządu Stowarzyszenia IFR nr 1/06/2020 z dn. 16 czerwca 2020 r. Pobierz

KANDYDACI DO WŁADZ STOWARZYSZENIA IFR
  • Imię i nazwisko: Mateusz Musiał
  • Członek IFR od: 2009
  • Kandyduje do: Zarząd
Dotychczasowe działania Integracja rodzin przedsiębiorców, budowanie i utrzymywanie relacji z rodzinnymi z całej Polski
Członek także Toastamsters International, Stowarzyszenie Na Śliwkowym Szlaku, Ochotnicza Straż Pożarna w Jurkowie
Plan działania Przedsiębiorców rodzinnych w Polsce są tysiące. Moją motywacją do wstąpienia w szeregi IFR było przyczynienie się do tego aby było nas bardziej słychać i widać, aby firmy rodzinne się zjednoczyły i mówiły głośniej. Głośniej o swoich potrzebach w stronę rządu RP i władz terytorialnych. Głośniej w stronę Polaków o tym, że Polskie firmy rodzinne dają produkty wysokiej jakości, dają stabilną pracę i płacą podatki. Głośniej w stronę innych firm, że warto się działać razem i się wspierać, bo mamy te same problemy i interesy. IFR powinno stać się organizacją powszechną. Sieć wielu tysięcy firm i dziesiątek tysięcy członków w całej Polsce – to powinien być nasz cel. Jeżeli zbudujemy tę sieć, wtedy będzie nas słychać i widać – to jest sens IFR. W 2011 roku zostałem Vice Prezesem ds Członkostwa w Pierwszym Krakowskim Polskojęzycznym Klubie Toastamsters, zwiększenie ilości członków klubu – nad tym pracowałem z całym zespołem. Zaczynaliśmy tam wtedy w kilka osób, jeden klub. Później jako Gubernator Rejonu koordynowałem budowanie nowych klubów. Teraz w Krakowie jest kilkanaście klubów mówców Toastmasters i kilkuset członków. Jako członek zarządu IFR chciałbym pracować nad stałym wzrostem ilości członków IFR w Polsce.
Bio Jestem absolwentem Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Zakopanem i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zawodowo zawsze byłem związany z branżą hospitality. Zaczynałem oczywiście od zmywaka w restauracji Taty kiedy miałem kilkanaście lat, później były studia i praca w topowych krakowskich restauracjach i hotelach, po czym powrót do rodzinnego biznesu, rozwijanie naszej restauracji wspólnie z Tatą i płynne przejmowanie odpowiedzialności za całość. Bardzo ważna częścią mojego życia jest Toastmasters Intarnational – organizacja edukacyjne non-proft, która jest de facto ogólnoświatową siecią klubów mówców. Jest to organizacja, która pozwoliła mi bardzo rozwinąć umiejętność występowania na scenie i dała mi wiele okazji do rozwinięcia umiejętności liderskich. W wolnym czasie lubię chodzić po górach i oglądać piłkę nożną.

> Kolejne kandydatury wkrótce…