Kawiarenka Krakowska #10 | Polska gospodarka po Covidzie – więcej wolności dla firm czy wsparcia dla najbardziej poszkodowanych

Zapraszamy na 10. Kawiarenkę Krakowską, która odbędzie się w czwartek 20 maja o godz. 18:45. Naszymi gośćmi będą: dr Robert Gwiazdowski – prawnik, komentator gospodarczy i polityczny oraz Ryszard Skotniczny – właściciel firmy rodzinnej Dwór Kombornia Hotel&SPA.

Na pewno niektórzy pamiętają gorącą dyskusję na u-Rodzinach w Łodzi. Pojedynek pomiędzy dr Robertem Gwiazdowskim, a Rafałem Wosiem był pełen iskier, a nad gorącą atmosferą starał się zapanować moderator profesor Andrzej Jacek Blikle.

Po kilku latach udało nam się zaprosić Pana Roberta Gwiazdowskiego do naszego firmowo rodzinnego grona. I ponownie porozmawiamy o gospodarce. Drugi gość to stały uczestnik naszych kawiarenek, przedsiębiorca rodzinny, który ostatnio na swoim facebooku zamieścił ważny komentarz do propozycji Nowego Ładu bo znaczącym tytułem Nowy Ład – powrót do socjalizmu.

Porozmawiamy o najbardziej gorących tematach:

  • Dlaczego rząd daje przedsiębiorcom Tarcze zamiast obniżać podatki?
  • Dlaczego Państwu powinno opłacać się obniżać podatki i upraszczać system prawny dla przedsiębiorców?
  • Czy przedsiębiorcy powinni w największym stopniu ponosić koszty wychodzenia z kryzysu po Covidzie?
  • Czy Nowy Ład zabije przedsiębiorczość Polaków?

Widzimy się tradycyjnie na Zoom’ie. Serdecznie zachęcamy do udziału!


ZAREJESTRUJ SIĘ
Instrukcja udziału w webinarium przez Zoom [ANG]

Od końca 2019 roku regularnie organizujemy webinaria IFR dla przedsiębiorców rodzinnych, managerów i wszystkich zainteresowanych zdobywaniem nowej wiedzy i rozbudowywaniem kompetencji zawodowych. Z doświadczenia pracy przy wydarzeniach online wyniknęło zapotrzebowanie nie tylko na tematy merytoryczne, ale także na networking i dyskusje w mniej formalnej atmosferze.

W odpowiedzi na tę potrzebę w grudniu ubiegłego roku uruchomiliśmy nowy format wydarzeń pod hasłem “Kawiarenka Krakowska”, naszymi gośćmi za każdym razem są: ekspert oraz przedsiębiorca rodzinny. Wspólnie z uczestnikami dyskutujemy i wymieniamy się pomysłami i opiniami na określony temat. Format, który sprawdził się w regionie przenosimy na poziom ogólnopolski. Od teraz co drugi czwartek zapraszamy na integrację z innymi przedsiębiorcami i managerami z całego kraju. Bądźcie z nami, bez względu na to, czy jesteście z Krakowa, Łodzi, Warszawy, Gdańska czy też z innego krańca Polski lub świata.

Spotkania odbywać się będą na platformie Zoom. Zachęcamy do udziału i śledzenia naszej strony www i profili w mediach społecznościowych.