Webinar LeanToWin | Jakie wskaźniki śledzić w branży e-commerce i produkcji, żeby wzrastać o ponad 20% rocznie?

W imieniu naszych przyjaciół z firmy LeanToWin w następną środę (26 maja) o godz. 13:00, zapraszamy na webinarium pt. “Jakie wskaźniki śledzić w branży e-commerce i produkcji, żeby wzrastać o ponad 20% rocznie?”, które poprowadzi Andrzej Krótki wspólnie z Radosławem Witkiem.

Podczas webinarium dowiesz się:

  • Jaka jest skuteczna droga do rozwoju biznesu w branży e-commerce i produkcji na case study firmy VIVIO,
  • Jakie wskaźniki są kluczowe dla stabilnego i śmiałego wzrostu na rynku i rozwoju firmy o ponad 20% w skali roku,
  • Jak skutecznie angażować zespół do mierzenia procesów i wskaźników, żeby wyciągał wnioski i świadomie doskonalił cały biznes,
  • Jakie najlepsze praktyki pomagają właścicielowi biznesu w zdalnym prowadzeniu firmy z odległości ponad 3000 km,
  • Jak delegować odpowiedzialność za firmę w zespole i jednocześnie budować zaangażowanie pracowników i ich więź z firmą rodzinną.

SZCZEGÓŁY i REJESTRACJA

PROWADZĄCY

Andrzej Krótki jest Konsultantem Strategicznym i Prezesem LEAN TO WIN. Jest szkoleniowcem i wdrożeniowcem lean z ponad dziesięcioletnim stażem. Autor bestsellera branżowego pt.: “Skuteczny Lider Lean”. Wykładowca na UE we Wrocławiu i w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Radosław Witek jest twórcą i właścicielem marki VIVIO. Z wykształcenia informatyk ściśle związany z SEO, z zamiłowania analityk uwielbiający pracować na liczbach. Obecnie zdalnie prowadzi firmę zatrudniającą ponad 50 osób, w której strukturze znajduje się szereg działów, począwszy od zakupów i dostaw poprzez produkcję aż po wysyłkę.