Kawiarenka Krakowska #11 | Cyfryzacja firm rodzinnych – szansa na rozwój czy konieczność

Zapraszamy na 11. spotkanie Kawiarenki Krakowskiej, które odbędzie się w czwartek 27 maja o godz. 18:45. Naszymi gośćmi będą: Michał Jaworski – dyrektor ds. strategii technologicznej Microsoft w Polsce oraz właściciele firmy rodzinnej JMK Computerate – Jarosław Ogorzałek (Prezes Zarządu JMK Computerate) i Krzysztof Ogorzałek (Wiceprezes Zarządu JMK Computerate, Członek Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych).

Porozmawiamy o jednym z kluczowych zagadnień rozwojowych dla firm rodzinnych. Przeanalizujemy obecną sytuację i zastanowimy się, w jaki sposób pomóc przedsiębiorcom rodzinnym w tym trudnym okresie transformacji cyfrowej.

Wspólnie z naszymi ekspertami postaramy się odpowiedzieć na pytania:

  • Dlaczego Polska należy do państw Unii Europejskiej o najniższym stopniu cyfryzacji przedsiębiorstw?
  • Dlaczego większość przedsiębiorców łączy cyfryzację tylko z zakupem odpowiedniego oprogramowania?
  • Dlaczego nie wiemy, jak budować efektywne strategie cyfryzacji dla przedsiębiorców rodzinnych?
  • Dlaczego wdrożenie cyfryzacji wymaga podnoszenia kompetencji pracowników?

Moderować spotkanie tradycyjnie będzie Rafał Kunaszyk (Eurokreator). Wydarzenie odbędzie się na Zoom’ie. Serdecznie zachęcamy do udział Was i Waszych bliskich. Obiecujemy interesującą dyskusję!


ZAREJESTRUJ SIĘ
Instrukcja udziału w webinarium przez Zoom [ANG]

Od końca 2019 roku regularnie organizujemy webinaria IFR dla przedsiębiorców rodzinnych, managerów i wszystkich zainteresowanych zdobywaniem nowej wiedzy i rozbudowywaniem kompetencji zawodowych. Z doświadczenia pracy przy wydarzeniach online wyniknęło zapotrzebowanie nie tylko na tematy merytoryczne, ale także na networking i dyskusje w mniej formalnej atmosferze.

W odpowiedzi na tę potrzebę w grudniu ubiegłego roku uruchomiliśmy nowy format wydarzeń pod hasłem “Kawiarenka Krakowska”, naszymi gośćmi za każdym razem są: ekspert oraz przedsiębiorca rodzinny. Wspólnie z uczestnikami dyskutujemy i wymieniamy się pomysłami i opiniami na określony temat. Format, który sprawdził się w regionie przenosimy na poziom ogólnopolski. Od teraz co drugi czwartek zapraszamy na integrację z innymi przedsiębiorcami i managerami z całego kraju. Bądźcie z nami, bez względu na to, czy jesteście z Krakowa, Łodzi, Warszawy, Gdańska czy też z innego krańca Polski lub świata.

Spotkania odbywać się będą na platformie Zoom. Zachęcamy do udziału i śledzenia naszej strony www i profili w mediach społecznościowych.