Nagranie webinarium | Jak zwiększyć skuteczność telefonicznego umawiania spotkań z klientami nawet o 84%?

Drodzy Przedsiębiorcy, publikujemy krótkie podsumowanie i nagranie webinarium pt. “Jak zwiększyć skuteczność telefonicznego umawiania spotkań z klientami nawet o 84%?“, które odbyło się 13 maja 2021 roku. Wydarzenie poprowadził Jarosław Pudełek – trener i konsultant biznesowy, prezes zarządu Fundacji Strefa Szkoleń, autor książki “Zostań Mistrzem Sprzedaży Telefonicznej, czyli co zrobić, by telefon został najlepszym przyjacielem każdego sprzedawcy”. Moderował webinarium Tomasz Budziak – wiceprezes zarządu IFR.

Podczas webinarium poznaliśmy 3 kluczowe błędy popełniane w sprzedaży telefonicznej i umawianiu spotkań z klientami. Dowiedzieliśmy się dlaczego je popełniamy i tym samym sabotujemy własną sprzedaż? Nasz ekspert przedstawił skuteczne metody i techniki radzenia sobie z błędami w sprzedaży, sprawdzone na ponad 20 tys. rozmowach z klientami. Poza tym, nauczyliśmy się jak zwiększać prawdopodobieństwo zainteresowania klienta podczas rozmowy telefonicznej, wykorzystując do tego bezpieczne elementy wywierania wpływu. Prezentację z webinarium załączamy poniżej.

Zachęcamy do oglądania!


Doceniając frekwencję i zaangażowanie uczestników, Pan Jarosław Pudełek udostępnia możliwość bezpłatnego zapisu na konsultacje w temacie sprzedaży telefonicznej. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć w LINK. Zgodnie z obietnicą przesyłamy także kilka pozycji literaturowych, które dla sprzedawców rekomenduje nasz ekspert.

  1. “Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym”, D. Kahneman
  2. “Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności”, D. Allen
  3. “Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka”, R. Cialdini
  4. “Pre-swazja. Jak w pełni wykorzystać techniki wpływu społecznego”, R. Cialdini
  5. “Sprzedawaj jak Challenger. Strategie kontroli komunikacji z klientem”, M. Dixon, B. Adamson
  6. “Pricing Man. Jak zarządzanie ceną może odmienić biznes”, H. Simon

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność!

Prezentacja – Sprzedaż telefoniczna [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]