Kawiarenka Krakowska #6 | Porozmawiamy o bezpieczeństwie biznesu

Kontynuujemy zapoczątkowaną w grudniu nową formułę wydarzeń IFR online – Kawiarenkę Krakowską. W najabliższy czwartek 18 marca zapraszamy na nasze #6 spotkanie, w trakcie którego porozmawiamy o bezpieczeństwie, ale nie tym anty-COVIDowym, tylko o złodziejach, oszustach i terrorystach oraz jak przed nimi się uchronić.

Naszymi gośćmi będzie dziennikarz, reporter wojenny i publicysta – Witold Repetowicz, a także Grażyna i Zdzisław Mazurscy – właściciele Perfect Business Consulting – firmy specjalizującej się w zagadnieniach dotyczących zarządzania bezpieczeństwem biznesu oraz pozyskiwania i analizy informacji. Moderować wydarzenie będzie Rafał Kunaszyk (Eurokreator). Widzimy się o 18:45, tradycyjnie na Zoom’ie.

Wspólnie z naszymi gośćmi postaramy się odpowiedzieć na pytania:

  • czy zagrożenia terroryzmem, konfliktami zbrojnymi mogą mieć wpływ na naszą ekspansję gospodarczą?
  • jak budować bezpieczne relacje i pozyskiwać skutecznie informacje?
  • dlaczego firmy rodzinne nieskutecznie dbają o swoje bezpieczeństwo cyfrowe, nie chronią tajemnic i wchodzą w niebezpieczne relacje – naiwność czy brak świadomości?
  • jak można wspierać firmę w sytuacji zagrożeń i kryzysów?

Nie zwlekajcie z rejestracją i zapisujcie się już dziś. Zachęcamy także do zapraszania znajomych, sąsiadów i bliskich.


ZAREJESTRUJ SIĘ
Instrukcja udziału w webinarium przez Zoom [ANG]

Od końca 2019 roku regularnie organizujemy webinaria IFR dla przedsiębiorców rodzinnych, managerów i wszystkich zainteresowanych zdobywaniem nowej wiedzy i rozbudowywaniem kompetencji zawodowych. Z doświadczenia pracy przy wydarzeniach online wyniknęło zapotrzebowanie nie tylko na tematy merytoryczne, ale także na networking i dyskusje w mniej formalnej atmosferze.

W odpowiedzi na tę potrzebę w grudniu ubiegłego roku uruchomiliśmy nowy format wydarzeń pod hasłem “Kawiarenka Krakowska”, naszymi gośćmi za każdym razem są: ekspert oraz przedsiębiorca rodzinny. Wspólnie z uczestnikami dyskutujemy i wymieniamy się pomysłami i opiniami na określony temat. Format, który sprawdził się w regionie przenosimy na poziom ogólnopolski. Od teraz co drugi czwartek zapraszamy na integrację z innymi przedsiębiorcami i managerami z całego kraju. Bądźcie z nami, bez względu na to, czy jesteście z Krakowa, Łodzi, Warszawy, Gdańska czy też z innego krańca Polski lub świata.

Spotkania odbywać się będą na platformie Zoom. Zachęcamy do udziału i śledzenia naszej strony www i profili w mediach społecznościowych.