Kawiarenka Krakowska #7 | Czy prowadzenie firmy rodzinnej to więcej niż triathlon?

Po krótkiej przerwie świątecznej wracamy z kolejnym, już #7 spotkaniem Kawiarenki Krakowskiej. W najbliższy czwartek, 8 kwietnia o godz. 18:45 naszymi gośćmi będą: Ewa Komander – zawodowa triathlonistka, Mistrzyni Polski w Triathlonie 2020, ambasadorka marki Creative i Miasta Kędzierzyn-Koźle oraz Marcjusz Kropidłowski – współwłaściciel i sukcesor w firmie rodzinnej Dom Ubezpieczeń Kropidłowscy, triathlonista amator, bez części płuca chce ukończyć zawody Ironman. Rozmawiać będziemy o wytrwałości w sporcie oraz wytrwałości w rozwijaniu firmy rodzinnej.

Wspólnie spróbujemy odpowiedzieć na kilka pytań:

  1. Czy sukcesy sportowe wymagają żelaznej konsekwencji i nawyków?
  2. Dlaczego prowadzenie firmy rodzinnej jest podobne do triathlonu?
  3. Jak łączyć obowiązki sukcesora z uprawianiem sportu?

Moderować spotkanie będzie Rafał Kunaszyk (Eurokreator). Serdecznie zachęcamy do udziału! Widzimy się tradycyjnie na zoom’ie. Zachęcajcie do udziału także Waszych bliskich i znajomych – obiecujemy interesującą dyskusję.


ZAREJESTRUJ SIĘ
Instrukcja udziału w webinarium przez Zoom [ANG]

Od końca 2019 roku regularnie organizujemy webinaria IFR dla przedsiębiorców rodzinnych, managerów i wszystkich zainteresowanych zdobywaniem nowej wiedzy i rozbudowywaniem kompetencji zawodowych. Z doświadczenia pracy przy wydarzeniach online wyniknęło zapotrzebowanie nie tylko na tematy merytoryczne, ale także na networking i dyskusje w mniej formalnej atmosferze.

W odpowiedzi na tę potrzebę w grudniu ubiegłego roku uruchomiliśmy nowy format wydarzeń pod hasłem “Kawiarenka Krakowska”, naszymi gośćmi za każdym razem są: ekspert oraz przedsiębiorca rodzinny. Wspólnie z uczestnikami dyskutujemy i wymieniamy się pomysłami i opiniami na określony temat. Format, który sprawdził się w regionie przenosimy na poziom ogólnopolski. Od teraz co drugi czwartek zapraszamy na integrację z innymi przedsiębiorcami i managerami z całego kraju. Bądźcie z nami, bez względu na to, czy jesteście z Krakowa, Łodzi, Warszawy, Gdańska czy też z innego krańca Polski lub świata.

Spotkania odbywać się będą na platformie Zoom. Zachęcamy do udziału i śledzenia naszej strony www i profili w mediach społecznościowych.