Kawiarenka Krakowska #8 | Zatrzymane w kadrze

Zapraszamy na ósme spotkanie Kawiarenki Krakowskiej, które odbędzie się w czwartek 22 kwietnia o godz. 18:45. Naszymi gośćmi będą: Maciej Cieślak – Partner Zarządzający Holon Sp. z o.o., fotograf, podróżnik oraz Krzysztof Tomaszewski – właściciel firmy rodzinnej Studio Technik Cyfrowych, fotograf. Tym razem porozmawiamy o tym:

  • Jak przejść drogę od zakładu fotograficznego do cyfrowego laboratorium?
  • Czy zajmując się biznesem można znaleźć czas na fotografowanie, które daje radość?
  • W jaki sposób fotograf może być obserwatorem zmieniającego się miasta?
  • Jak za pomocą fotografii opowiadać historie?

Moderować spotkanie jak zawsze będzie Rafał Kunaszyk (Eurokreator). Serdecznie zachęcamy do udziału! Widzimy się tradycyjnie na zoom’ie. Zachęcajcie do udziału także Waszych bliskich i znajomych – obiecujemy interesującą dyskusję.


ZAREJESTRUJ SIĘ
Instrukcja udziału w webinarium przez Zoom [ANG]

Od końca 2019 roku regularnie organizujemy webinaria IFR dla przedsiębiorców rodzinnych, managerów i wszystkich zainteresowanych zdobywaniem nowej wiedzy i rozbudowywaniem kompetencji zawodowych. Z doświadczenia pracy przy wydarzeniach online wyniknęło zapotrzebowanie nie tylko na tematy merytoryczne, ale także na networking i dyskusje w mniej formalnej atmosferze.

W odpowiedzi na tę potrzebę w grudniu ubiegłego roku uruchomiliśmy nowy format wydarzeń pod hasłem “Kawiarenka Krakowska”, naszymi gośćmi za każdym razem są: ekspert oraz przedsiębiorca rodzinny. Wspólnie z uczestnikami dyskutujemy i wymieniamy się pomysłami i opiniami na określony temat. Format, który sprawdził się w regionie przenosimy na poziom ogólnopolski. Od teraz co drugi czwartek zapraszamy na integrację z innymi przedsiębiorcami i managerami z całego kraju. Bądźcie z nami, bez względu na to, czy jesteście z Krakowa, Łodzi, Warszawy, Gdańska czy też z innego krańca Polski lub świata.

Spotkania odbywać się będą na platformie Zoom. Zachęcamy do udziału i śledzenia naszej strony www i profili w mediach społecznościowych.