Nagranie webinarium | Forma prawna a bezpieczeństwo prowadzonego biznesu

Z przyjemnością publikujemy krótkie podsumowanie i nagranie wspólnego webinarium IFR i Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. (partner strategiczny IFR) pt. “Forma prawna a bezpieczeństwo prowadzonego biznesu“, które odbyło się 15 kwietnia 2021 r. Wydarzenie poprowadziła Daria Leszczyk – adwokat w Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych, moderował spotkanie Dawid Rejmer – wiceprezes zarządu IFR.

Podczas webinarium objęliśmy zakres tematyczny z obszaru prawa spółek, w szczególności z zakresu form prawnych przedsiębiorstw. Przyjrzeliśmy się dostępnym w Polsce rozwiązaniom oraz opowiedzieliśmy na co należy zwrócić uwagę przy podjęciu ostatecznej decyzji. Omówiliśmy także rodzaje form prawnych, motywy wyboru odpowiedniej formy prawnej, a także kwestie zapewnienia bezpieczeństwa firmy i jej rozwoju. Poniżej w załączniku znajdziecie prezentacje z webinarium.

Więcej informacji nt. prawnych rozwiązań dla firm rodzinnych znajdziecie na stronie naszego partnera strategicznego kancelarii GWLAW [www.gwlaw.pl] oraz blogu [www.rodzinywbiznesie.pl]. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z adwokat Darią Leszczyk.

Zachęcamy do oglądania!

Prezentacja – Forma prawna a bezpieczeństwo prowadzonego biznesu [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]