Kawiarenka Krakowska #9 | Uczniowie i mistrzowie

Wielu z nas widziało takie filmy jak “Stowarzyszenie umarłych poetów” lub “Whiplash“. Każdy z nich inaczej pokazuje relację między mistrzem, a uczniem. Tę kwestię poruszymy podczas najbliższej Kawiarenki Krakowskiej, która odbędzie się w czwartek 29 kwietnia o godz. 18:45. W trakcie 9. już spotkania w nowej formule porozmawiamy z dwoma mistrzami: prof. Andrzejem Jackiem Blikle (Prezes Honorowym IFR, doradca biznesowy) oraz i Janem Jabłkowskim (współwłaściciel firmy rodzinnej Dom Towarowy Braci Jabłkowskich) o różnych wymiarach procesu uczenia się i osiąganiu edukacyjnego sukcesu. Wspólnie z naszymi gośćmi postaramy się odpowiedzieć m.in. na następujące pytania:

  • Kiedy uczniowie stają się mistrzami?
  • Jak budować autorytet mistrza?
  • Czy uczniowie powinni obalać mistrzów?
  • Czy mistrzowie mogą się także czerpać korzyści z relacji z uczniami?

Moderować spotkanie tradycyjnie będzie Rafał Kunaszyk (Eurokreator). Wydarzenie odbędzie się na Zoom’ie. Serdecznie zachęcamy do udział Was i Waszych bliskich. Obiecujemy interesującą dyskusję!


ZAREJESTRUJ SIĘ
Instrukcja udziału w webinarium przez Zoom [ANG]

Od końca 2019 roku regularnie organizujemy webinaria IFR dla przedsiębiorców rodzinnych, managerów i wszystkich zainteresowanych zdobywaniem nowej wiedzy i rozbudowywaniem kompetencji zawodowych. Z doświadczenia pracy przy wydarzeniach online wyniknęło zapotrzebowanie nie tylko na tematy merytoryczne, ale także na networking i dyskusje w mniej formalnej atmosferze.

W odpowiedzi na tę potrzebę w grudniu ubiegłego roku uruchomiliśmy nowy format wydarzeń pod hasłem “Kawiarenka Krakowska”, naszymi gośćmi za każdym razem są: ekspert oraz przedsiębiorca rodzinny. Wspólnie z uczestnikami dyskutujemy i wymieniamy się pomysłami i opiniami na określony temat. Format, który sprawdził się w regionie przenosimy na poziom ogólnopolski. Od teraz co drugi czwartek zapraszamy na integrację z innymi przedsiębiorcami i managerami z całego kraju. Bądźcie z nami, bez względu na to, czy jesteście z Krakowa, Łodzi, Warszawy, Gdańska czy też z innego krańca Polski lub świata.

Spotkania odbywać się będą na platformie Zoom. Zachęcamy do udziału i śledzenia naszej strony www i profili w mediach społecznościowych.