Kluczowe aspekty bezpieczeństwa IT w biznesie | Webinarium IFR

W obecnych czasach zagrożenia cyfrowe i kwestia bezpieczeństwa IT biznesu przybierają co raz większego znaczenia. Wojna na Ukrainie, cyberataki na infrastrukturę kluczową oraz częste hakowanie stron internetowych i baz danych potwierdzają, że ten aspekt nie może być bagatelizowany przez przedsiębiorców. Podobnego rodzaju agresywne działania zdarzają się także ze strony nieuczciwej konkurencji oraz grup przestępczych.

Wspólnie z firmą rodzinną DNR Group Sp. z o.o. postanowiliśmy pogłębić temat bezpieczeństwa IT biznesu. Głównymi celami webinarium są: zapoznanie ze sposobami na podniesienie dostępności zasobów sieciowych firmy jednocześnie unikając awarii systemów informatycznych, a także pokazanie jak bezpiecznie przechowywać dane dostępowe do systemów informatycznych stojących na straży istotnych danych odpowiadających za wiedzę i wartość Twojego biznesu.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 24 marca w godz. 11:00-12:30, a poprowadzi je: Damian Rokicki – CTO firmy DNR Group, architekt systemów informatycznych, specjalista ds. bezpieczeństwa IT. Moderować webinarium będzie Sebastian Margalski – Członek Zarządu IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas tego webinarium zapoznasz się z podstawami dobrych praktyk w obszarze bezpieczeństwa IT w biznesie, w tym:

  • dowiesz się, jakie zagrożenia informatyczne mogą spowodować problemy z funkcjonowaniem Twojego biznesu;
  • poznasz proste, ale skuteczne sposoby zabezpieczenia danych w Twojej firmie;
  • nauczysz się korzystać z programów do przechowywania i zarządzania hasłami;
  • poznasz podstawowe zasady, które pozwolą efektywnie zarządzać i podnosić bezpieczeństwo IT.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Damian Rokicki – CTO firmy DNR Group Sp. z o.o. Architekt Systemów Informatycznych, specjalista ds. bezpieczeństwa IT. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem, konsultant. Pracował dla największych dostawców usług IT – IBM, Atos, HP, Manta Multimedia. Na co dzień zajmuje się projektowaniem rozwiązań informatycznych zapewniających najwyższą jakość operacyjną w biznesie. Zarządza setkami serwerów fizycznych i rozległymi sieciami informatycznymi o wysokiej dostępności. Uwielbia podróże, jazdę motocyklem oraz żeglarstwo. Szczęśliwy mąż i Tata Zuzanny.