Nagranie webinarium | Gdy fiskus puka do drzwi – czyli jak zabezpieczyć firmę?

Publikujemy zaległe podsumowanie i nagranie webinarium IFR pt. “Gdy fiskus puka do drzwi – czyli jak zabezpieczyć firmę?“, które zorganizowaliśmy wspólnie z Kancelarią Brokerską EQUINUM Broker w dniu 24 lutego 2022 r. Wydarzenie poprowadził Maciej Strużek (prawnik w EQUINUM Broker), a moderowała je Agata Hagno – członek zarządu IFR, prezes DPM Doradztwo Personalne.

Podczas webinarium poznaliśmy źródła i konsekwencje ryzyka w odniesieniu do organów skarbowych. Dowiedzieliśmy się o ubezpieczeniu karnoskarbowym, jako narzędziu minimalizacji ryzyka podatkowego oraz jako instrumencie rozszerzenia ochrony D&O. Usłyszeliśmy także jak przygotować się na spór z fiskusem, jakiej wysokości są kary za wykroczenia i przestępstwa skarbowe oraz jakie są podstawy prawne odpowiedzialności z KKS. Ekspert opowiedział również o zakresie ubezpieczenia OC księgowych.

Poniżej zamieszczamy prezentację z webinarium. Zachęcamy również do kontaktu z ekspertami Equinum Broker – dane kontaktowe znajdziecie w załączonym pliku.

Zachęcamy do oglądania!


Prezentacja – Gdy fiskus puka do drzwi [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]