Kluczowe wskaźniki biznesu i podejście lean, czyli jak zbudować samodzielnie funkcjonującą firmę? | Webinarium IFR

Jeśli jesteś sukcesorem, właścicielem lub managerem firmy rodzinnej, to na pewno chcesz, w końcu, skupić się na zagadnieniach strategicznych, uwolnić się od operacyjnych „pożarów” i spokojnie patrzeć na rozwój swojej firmy z lotu ptaka. Podczas kolejnego webinarium IFR organizowanego przez znas wspólnie z firmą Lean To Win dowiesz się jak to zrobić!

Wydarzenie pt. “Kluczowe wskaźniki biznesu i podejście lean, czyli jak zbudować samodzielnie funkcjonującą firmę?”, odbędzie się w czwartek 11 marca 2021 roku w godz. 11:00-12:30. Poprowadzi je Kamil Radom – ekspert zarządzania zmianą, Konsultant Strategiczny Lean i szkoleniowiec, z dziesięcioletnim doświadczeniem we wprowadzaniu zyskownych usprawnień w firmach produkcyjnych i usługowych. Moderować webinarium będzie Mateusz Musiał – członek zarządu IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Jak uniezależnić firmę i swoich pracowników, od Twojej ciągłej obecności. Jakie obszary firmy należy monitorować za pomocą wskaźników, by sprawnie zarządzać swoim biznesem. I jak, w tym wszystkim, może pomóc Ci prosta automatyzacja raportowania oraz podejście Lean Management.

Dodatkowo, poznasz narzędzie przygotowane przez ekspertów Lean To Win – Kompas Efektywnego Zarządzania – z którego będziesz mógł(a) bezpłatnie skorzystać, aby ocenić swój poziom zaawansowania oraz efektywności zarządzania.

Podczas webinarium odpowiemy m.in. na następujące pytania:

  • Jak wykreować samodzielnie działającą firmę w oparciu o lean management
  • Czy lean może pomóc w kształtowaniu wskaźników i skutecznego monitorowania procesów
  • Jakie obszary firmy należy monitorować za pomocą wskaźników, by sprawnie zarządzać biznesem
  • Czy optymalizacja raportowania jest możliwa bez dodatkowych inwestycji
  • Co należy rozumieć przez optymalizację raportowania i jak bardzo jest to istotne
  • Kompas Efektywnego Zarządzania – narzędzie, które pokaże Ci jak efektywnie zarządzasz swoją firmą

Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do usłyszenia!

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Kamil Radom – Konsultant Strategiczny i Wiceprezes Zarządu LEAN TO WIN sp. z o.o., Ekspert Lean Management z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jest wykładowcą studiów podyplomowych Lean Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Pomaga przedsiębiorcom i managerom we wprowadzaniu usprawnień i zarabianiu pieniędzy.

Osiąga najlepsze efekty dzięki zaangażowaniu zespołów do bardzo skutecznego standaryzowania ich pracy i poprawy efektywności. Największy entuzjasta wśród entuzjastów. Zawsze uśmiechnięty i pełen energii do działania. Prywatnie realizuje się jako wokalista rock’owy rozpalając publiczność do czerwoności.

Pomagał już takim markom jak: KGHM – Huta Miedzi Głogów, Opakomet, Avisa, Good Food, Cemet, PESA Pojazdy Szynowe, Worwo, Stolbud Włoszczowa SA, Sklejka-Multi SA, Weltech, Millano, Luxon Led, Erkado, Zamel, Intermag, Mirage Boats, Zamech, Prestige Glass, Ceba Baby, Korff Isolmatic, Instal Projekt, Rawag, Unimot, Omega, Czanieckie Makarony, Zębiec, SKF, Poltech, FOD, Neapco, Celiko, OSM Łowicz, Eltar, ATT, Spec Wood, Lesaffre i wiele innych.


Lean To Win – pomaga firmom w usprawnianiu procesów produkcyjnych, usługowych i sprzedażowych m.in. metodami Lean Management. Gwarantuje zwiększenie efektywności procesów oraz zmniejszenie kosztów. Wspiera swoich klientów poprzez: konsultacje i projekty wdrożeniowe, szkolenia pracowników oraz organizowanie wizyt benchmarkowych.