Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu | Relacja

W miniony wtorek, 7 czerwca 2022 roku mieliśmy przyjemność wziąć udział w V edycji Kongresu Firm Rodzinnych we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu odbyło się pod hasłem “Odnowa od nowa” nawiązującej do konieczności weryfikacji rozwiązań biznesowych i dokonania niezbędnych zmian w zarządzaniu firmami rodzinnymi.

Kilkuset uczestników, wielu partnerów, ponad 20 prelegentów, 6 sesji tematycznych i olbrzymia dawka wiedzy i inspiracji. Na dodatek w ramach wydarzenia wręczono nagrody “Promotor Polskiej Przedsiębiorczości 2022“, a członkiem kapituły konkursu była Prezes naszego Stowarzyszenia – Ewa Sobkiewicz.

W imieniu IFR udział w kongresie wzięli: Mariola Grodnicka (dyrektor generalna IFR), Anna Stańdo-Iwanowska (członek zarządu IFR), Janina Seredyńska-Targosz (członek zarządu IFR) oraz Mariola Rozmarynowicz (Członek IFR).

Cieszymy się, że po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć w największym na Dolnym Śląsku konferencji skierowanej do właścicieli, sukcesorów, zarządzających firmami rodzinnymi.

GALERIA