Nagranie webinarium | Kredyty frankowe – czy warto pozwać Bank? O co i w jaki sposób?

Publikujemy nagranie już 10. wspólnego webinarium IFR i Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych (partner strategiczny IFR) pt. Kredyty frankowe – czy warto pozwać Bank? O co i w jaki sposób?”, które odbyło się 26 maja 2022 roku. Wydarzenie poprowadził Jakub Kondrat oraz Katarzyna Ulma-Raszkowska – adwokaci w GWLAW. Moderowała spotkanie Mariola Grodnicka – dyrektor generalny IFR, prezes Agencji Rozwoju Regionalnego.

Podczas webinarium przybliżyliśmy problematykę produktu jakim jest kredyt frankowy, genezę popularności i problemów, mechanizm działania, wadliwość oraz ścieżkę działania prowadzącą do uzyskania korzystnego wyroku na drodze sądowej. Omówiliśmy także temat “frankowiczów przedsiębiorców”. Dowiedzieliśmy się czy wobec ostatniej uchwały Sądu Najwyższego również przedsiębiorcy uzyskają szansę na unieważnienie umów kredytowych.

Na prośbę naszego partnera, przesyłamy broszurę doradztwa prawnego GWLAW w zakresie kredytów frankowych. W ramach podsumowania załączamy także prezentację z webinarium.

Prezentacja – Kredyty frankowe – czy warto pozwać Bank [PDF] Pobierz
Broszura – Doradztwo prawne GWLAW [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]