Kongres KEP 2019 z udziałem prof. A.Blikle i z patronatem IFR

Kompetencje właścicieli i menadżerów są kluczowym czynnikiem sukcesu każdego biznesu, dlatego wspieramy inicjatywy, które pomagają naszym członkom wejść na jeszcze wyższy poziom biznesu. Zapraszamy Państwa na kongres realizowany przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych we współpracy z renomowanymi uczelniami wyższymi (Akademia Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), poświęcony rozwojowi kompetencji menadżerskich.

Wsród uczestników debaty w tegorocznej edycji kongresu wystąpi prof. A.Blikle – Honorowy Prezes Zarządu Stowarzyszenia IFR, które objęło wydarzenie swoim patronatem.

Już 19 września 2019 r. w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego (Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 101) poznamy trendy w rozwoju menadżerów, porozmawiamy o kluczowych aspektach pracy kadry zarządzającej i o edukacji w tych obszarach, pokażemy jak wykorzystać środki unijne dedykowane na rozwój menadżerom, dostępne w całej Polsce. Będzie można zapoznać się z informacjami dotyczącymi programów rozwoju menedżerów, który są finansowane z funduszy europejskich. Eksperci wyjaśnią m.in. jak wykorzystywać standard kompetencji menedżerskich oraz jak dokonać diagnozy potrzeb rozwojowych w oparciu o strategię firmy. Podczas kongresu będzie możliwość spotkania się z operatorami programów edukacji menedżerskiej i uzyskania kluczowych informacji dot. zasad uczestnictwa.

Będą sale tematyczne i sesje równoległe dające możliwość do poznania ciekawych rozwiązań, stoiska wystawiennicze i wygodna przestrzeń networkingowa na rozmowy kuluarowe.

Ponadto przewidziano:

  • Punkt konsultacyjny BUR obsługiwany przez specjalistów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Przestrzeń dla operatorów „Akademia Menadżera MSP” na spotkania z zainteresowanymi usługodawcami i potencjalnymi uczestnikami
  • Stoiska wystawiennicze Partnerów i Sponsorów
Program Kongresu KEP oraz Rejestracja