Kongres Sukcesja.pl – podsumowanie i relacja

W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność wesprzeć naszego partnera strategicznego Kancelarię Ożóg Tomczykowski w organizacji Kongresu Sukcesja.pl. Jak mówi nazwa wydarzenia, było ono poświęcone bardzo aktualnemu dla firm rodzinnych tematowi sukcesji.

Coraz częściej mówi się o procesie sukcesji, lecz jeszcze nie wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę jak trudny i złożony jest to proces. Często nestorzy przekazując biznes swoim następcom nie mają pewności, czy będzie on kontynuowany zgodnie z ich planem i wizją. Dużym wyzwaniem dla przedsiębiorców jest zapewnienie ciągłości i rozwoju firmy, zwłaszcza w obliczu tak wielu społecznych i gospodarczych zmian.

Aby zapewnić właścicielom polskich przedsiębiorstw i ich sukcesorom kompleksową oraz rzetelną porcję wiedzy, organizator Kongresu zebrał ekspertów i inspiratorów z różnych dziedzin.  Wystąpienia miały na celu wskazać kierunek do skutecznej sukcesji, ale też pokazać w szerszej perspektywie trendy i zmiany jakie dokonują się obecnie w Polsce i na świecie.

Kongres Sukcesja.pl odbył się w dn. 4-5 czerwca, wzięło w nim udział niemal 90 przedsiębiorców z całego kraju. W imieniu IFR w kongresie wzięły udział: Ewa Sobkiewicz (Prezes Zarządu) oraz Aleksandra Jasińska-Kloska (Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej). Nasze Stowarzyszenie było patronem wydarzenia. Druga edycja wydarzenia zaplanowana jest na 2-3 czerwca 2020 roku.

Szczegóły wydarzenia na: www.kongres-sukcesja.pl

GALERIA