Kongres Sukcesja.pl – Sukcesja dużych firm rodzinnych

W imieniu naszego partnera strategicznego, Kancelarii Ożóg Tomczykowski, serdecznie zapraszamy na interesujące wydarzenia dla dużych firm rodzinnych pt. “Kongres Sukcesja.pl“. Jak sugeruje nazwa wydarzenie będzie poświęcone jednemu z najważniejszych procesów w życiu biznesu rodzinnego – planowania sukcesji.

Kongres-Sukcesja.pl został stworzony z myślą o właścicielach dużych firm rodzinnych i ich sukcesorach, którzy odpowiedzialnie podchodzą do jednego z najważniejszych procesów w życiu biznesu rodzinnego – planowania sukcesji. Założeniem procesu sukcesji jest zapewnienie przedsiębiorstwu trwałości w obliczu trudnych i nieuniknionych zmian pokoleniowych, a to wymaga starannego zaplanowania oraz dobrania odpowiednich narzędzi, zabezpieczających interesy wszystkich stron. Kongres jest unikalną okazją, aby korzystając z wiedzy i doświadczenia ekspertów rozpocząć przygotowania do przeprowadzenia sukcesji.

  • Kiedy: 4-5 czerwca 2019 (wtorek – środa)
  • Gdzie: Hotel Indigo Warsaw Nowy Świat, ul. Smolna 40, 00-375 Warszawa
REJESTRACJA
Agenda wydarzenia [PDF]

Dlaczego warto być na Kongresie?

  • Dwa dni wypełnione wiedzą ekspercką opartą na doświadczeniach polskich przedsiębiorców.
  • Wykłady, które inspirują i zmieniają myślenie o sukcesji.
  • Niepowtarzalna okazja do poznania przedstawicieli rodzinnych biznesów, wymiany poglądów i doświadczeń, a także licznych dyskusji o sukcesji.
  • Sukcesyjne case studies oraz wystąpienia praktyków biznesu.
  • Praktyczne wskazówki, worek pomysłów oraz rozwiązania gotowe do wdrożenia w biznesie.

W imieniu naszego Stowarzyszenia w Kongresie weźmie udział Ewa Sobkiewicz (Prezes Zarządu IFR) prowadząc panel “Największe problemy sukcesyjne polskich przedsiębiorców” oraz Aleksandra Jasińska-Kloska (Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej IFR) w panelu przedsiębiorców: “Sukcesja po polsku”.

Serdecznie zapraszamy!