Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2018 – START!

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2018, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro. Celem Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2018 jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność.

Po raz czternasty przedsiębiorcy zarządzający najmniejszymi firmami mają szansę zaprezentować swoje osiągnięcia i zdobyć główną nagrodę – 40 tys. złotych. Poza nagrodą główną Kapituła Konkursu przyzna cztery wyróżnienia w kategoriach:

  • Start – dla najmłodszych mikroprzedsiębiorstw,
  • Progres – dla firm „wieku średniego”,
  • Senior – dla firm działających na rynku najdłużej,
  • Młody biznes – dla mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez osoby poniżej 30. roku życia.

Ponadto planowane jest 8 specjalnych wyróżnień dla firm, które zdaniem Kapituły konkursu najefektywniej rozwijają się w różnych regionach Polski. Dzięki temu konkurs będzie również stanowił promocję lokalnych liderów biznesu.

Zgłoszenia do dnia 19 grudnia 2018 r. można dokonać poprzez stronę: www.mikroprzedsiebiorcaroku.com


PROŚBA O ROZPOWSZECHNIENIE ZAPROSZENIA DO KONKURSU

Poniżej załączamy pliki z materiałami informacyjnymi (plakat, bannery, informacja prasowa).

Jak co roku gorąco prosimy Państwa o zamieszczenie informacji o konkursie na Waszych stronach internetowych oraz innych kanałach informacyjnych, takich jak newslettery, mailingi, czy social media.

Gorąco zachęcamy do rekomendowania mikroprzedsiębiorstw, które według Państwa w szczególny sposób wyróżniają się swoją działalnością.

Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie – Biuro Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.

(Logo PNG/Transparent)

Pobierz PRESS PACK z materiałami promocyjnymi
Pobierz materiały graficzne ze strony Mikroprzedsiębiorca Roku