Ludzie, kompetencje, wartości – jak korzystać z kapitału organizacji i rozwijać firmę? | Webinar

Kapitał organizacji, relacje wewnętrzne w organizacji i zewnętrzne z kontrahentami, partnerami biznesowymi, przywództwo – to wszystko czynniki potencjału wzrostu organizacji. Czy w obecnej rzeczywistości firmy potrafią wykorzystać swój potencjał do rozwoju? Jak zmierzyć możliwości i wyznaczyć ścieżkę do osiągnięcia celu jakim jest rozwój – wzrost?

Drzemiąca w polskich przedsiębiorcach determinacja do przetrwania i budowania silnych biznesów, ambicje do ekspansji zagranicznej, dywersyfikacja działalności, prowadzą do ciągłej potrzeby doskonalenia kompetencji wśród kadry zarządzającej i managerskiej. Potencjał kapitału ludzkiego w połączeniu z odpowiednimi umiejętnościami i wiedzą skutkuje właściwymi decyzjami, sprawnym zarządzaniem procesami, zmianą, a w rezultacie zarządzanie wzrostem przedsiębiorstwa.

Wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz naszym partnerem strategicznym Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych zapraszamy na webinarium pt. “Ludzie, kompetencje, wartości – jak korzystać z kapitału organizacji i rozwijać firmę?”, które odbędzie się w czwartek 9 września 2021 roku w godz. 13:00-14:30.

Wydarzenie poprowadzą: Maciej Bombol (dyrektor Działu Rynku Pierwotnego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.), Maciej Małolepszy (Członek Zarządu Małolepszy Group) oraz Piotr Grabowski (radca prawny, wspólnik zarządzający Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych). Moderować będzie Krzysztof Ogorzałek – członek IFR, sukcesor w firmie rodzinnej JMK Computerate.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium dowiecie się:

  1. Jak wykorzystać kapitał ludzki, kompetencje i wartości do rozwoju firmy?
  2. Jak program Akademia GPW Growth wpisuje się w długoterminową strategię Giełdy Papierów Wartościowych? Jaki jest jego główny cel/zadanie?
  3. Jak Akademię oceniają absolwenci? W jaki sposób wykorzystują zdobyte tam kompetencje?
  4. Dlaczego wsparcie edukacji wśród firm rodzinnych jest istotną kwestią dzisiejszych czasów?
  5. Jak zapisać się na Akademię GPW Growth?

Dodatkowo będziecie mieli Państwo okazję do zadania pytań, na które odpowiedzą organizatorzy Akademii, Partnerzy i Absolwenci.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Maciej Bombol – jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej. Posiada licencję maklera papierów wartościowych (1992) i doradcy inwestycyjnego (1994). Posiada również tytuł Chartered Financial Analyst (2001), nadawany przez CFA Institute. Związany jest z rynkiem kapitałowym od ponad 20 lat. W latach 1992-1996 pracował w Centrum Operacji Kapitałowych Banku Handlowego w Warszawie S.A. W 1992 współorganizował działalność maklerską i pracował następnie jako makler giełdowy, zaś w 1995 współorganizował działalność zarządzania aktywami i pracował następnie jako Naczelnik Wydziału Zarządzania Aktywami. W latach 1996-2000 pracował w Banku Handlowy w Warszawie S.A. na stanowisku zastępcy dyrektora biura a następnie doradcy inwestycyjnego. Następnie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Handlowy Zarządzanie Aktywami S.A. (1999-2005) oraz równolegle wiceprezesa zarządu TFI Banku Handlowego S.A. (2000-2005). W latach 2005-2006 zarządzający funduszami inwestycyjnymi w AlG Asset Management Polska S.A. oraz zarządzający funduszami ubezpieczeniowymi w Amplico Life S.A.

W latach 2006-2009 wiceprezes zarządu Millennium TFI S.A. odpowiedzialny za zarządzanie funduszami inwestycyjnymi. W latach 2009-2011 pełnił funkcję dyrektora inwestycyjnego w ING Investment Management (Polska) S.A. odpowiedzialnego za kierowaniem Departamentem Inwestycji. W latach 2013-2015 prezes zarządu AXA TFI S.A. odpowiedzialny za rozwój biznesu i obszar zarządzania aktywami. W latach 2004-2013 był członkiem zarządu CFA Society Poland. W latach 2017-2018 był członkiem rady nadzorczej Instytutu Analiz i Ratingu S.A., zaś w latach 2018-2019 przewodniczącym rady nadzorczej PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Od czerwca 2019 r. jest dyrektorem Działu Rynku Pierwotnego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Piotr Grabowski – radca prawny, wspólnik zarządzający Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie prawnym w zakresie korporacyjnym oraz transakcyjnym. Specjalizuje się w kwestiach prawnych związanych z ofertami publicznymi, wprowadzaniem spółek do obrotu na rynku regulowanym oraz ofertami niepublicznymi instrumentów finansowych, w tym w szczególności obligacji korporacyjnych. Reprezentuje klientów przed KNF, GPW, KDPW, UOKIK oraz przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Doradza klientom w zakresie projektów prawnopodatkowych z wykorzystaniem struktur opartych o Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Specjalizuje się również w doradztwie w  zakresie  M&A, wykupów lewarowanych oraz bieżącym doradztwie korporacyjnym. Prowadzi w kancelarii obszar doradztwa dla prywatnych klientów, w tym w zakresie procesów sukcesyjnych, strukturyzacji właścicielskiej, spadkobrania i dziedziczenia. Wykładowca na licznych szkoleniach i seminariach m.in. z zakresu prawnych aspektów funkcjonowania rynku kapitałowego. Zatrudniony był w Kancelarii Prawnej Sołtysiński, Kawecki, Szlęzak Doradcy Prawni, w Komisji Nadzoru Finansowego – Departamencie Postępowań – jako Zastępca Dyrektora Departamentu, Copernicus Securities S.A. – jako Radca Prawny / Członek Zarządu, Copernicus Capital TFI – jako Prezes Zarządu. Jeden z założycieli Querton Capital Partners Sp. z o.o. Sfinalizował od strony prawnej i regulacyjnej przejęcie Copernicus TFI od funduszu PE. W swojej pracy wykazuje się ogromną wiedzą i doświadczeniem, a także spokojem i kreatywnością, co skutkuje wyważonym i skutecznym podejściem do klienta oraz jego celów biznesowych. Prowadzi narzędziownię podczas jednej z sesji Akademii.

Krzysztof Ogorzałek – Współtwórca, Wiceprezes Zarządu i sukcesor w firmie rodzinnej JMK Computerate Sp. z o.o., która od ponad 13 lat specjalizuje się w systemach informatycznych oraz usługach IT dla branży prawnej, finansowej oraz zarządców nieruchomości. W latach 2014-2021 Członek Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Koordynator 12. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019.