Jak budować przewagę konkurencyjną w firmie rodzinnej w oparciu o dane? | Webinarium IFR

Firmy gromadzą duże zbiory danych każdego dnia. Jednak sam fakt ich posiadania nie sprawia, że potrafimy z tego umiejętnie korzystać. Dane, podobnie jak inne zasoby, wymagają odpowiedniego zarządzania, aby mogły przynosić wymierne korzyści dla przedsiębiorstw i stanowić o przewadze na rynku.

Wspólnie z firmą Bilander Group zapraszamy na webinarium pt. Jak budować przewagę konkurencyjną w średniej firmie w oparciu o dane?, które odbędzie się w czwartek 16 września 2021 roku w godz. 11:00-12:30. Webinarium poprowadzi Piotr Janczyk – założyciel i prezes Bilander Group, inżynier z humanistyczną duszą pomagający zarządzać zmianą z wykorzystaniem narzędzi informatycznych. Moderować spotkanie będzie Krzysztof Ogorzałek – członek IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium poruszymy m.in. następujące zagadnienia:

  • Rola danych i zarządzanie danymi
  • Wyzwania, problemy, korzyści i koszty zarządzania danymi
  • Wpływ Data Governance na organizację, procesy i odpowiedzialności
  • Model Eckersona – model dojrzałości organizacji gromadzącej dane
  • Jak przejść z Business Intelligence do Competitive Intelligence

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Piotr Janczyk – założyciel i prezes Bilander Group Sp z o. o. Inżynier z humanistyczną duszą pomagający zarządzać zmianą z wykorzystaniem narzędzi informatycznych. Współtwórca technologii do analityki biznesowej. Technologia opracowana przez Bilander z sukcesami konkuruje z największymi światowymi dostawcami rozwiązań tej klasy. Została opracowana i jest rozwijana w Polsce przez rodzimych inżynierów. Konsultant biznesowy z obszaru zarządzania informacją, modelowania, wizualizacji danych. Kieruje zespołem wysokiej klasy specjalistów tworzących i wdrażających rozwiązania Business Intelligence. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z danymi i tworzeniu systemów wspierających podejmowanie decyzji, Business Intelligence, budżetowanie.