Modele zakupów energii i gazu na trudne czasy podwyżek | Webinarium IFR

W dobie ciągłych podwyżek cen energii i gazu, kwestia taniego i dobrego zakupu mediów staje się coraz istotniejsza. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu wspólnie z firmą doradczą EIDOS organizujemy webinarium pt. “Modele zakupów energii i gazu na trudne czasy podwyżek”, omawiające głównie kwestie i wyzwania związane ze skutecznym zakupem energii i gazu.

Webinarium odbędzie się w czwartek 25 listopada w godz. 11:00-12:30, a poprowadzi je Michał Podniesiński – wiceprezes i współwłaściciel firmy EIDOS. Moderować wydarzenie będzie Krzysztof Ogorzałek – członek IFR, sukcesor w firmie rodzinnej JMK Computerate.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Ekspert EIDOS, jako niezależni doradcy energetyczni podzielą się 10-letnim doświadczeniem w doradzaniu dużym i mniejszym firmom przy zakupach energii i gazu. Zostaną omówione najważniejsze modele zakupu: taryfa, stała cena, zakupy transzowe, SPOT, a nasz ekspert wskaże plusy i minusy wszystkich tych modeli. Spróbujemy udzielić odpowiedzi, dla jakich klientów jaki model okaże się najbardziej optymalny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Michał Podniesiński – Absolwent i doktor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Sprzedawał energię w firmie E-ENERGO-Projekt. Współpracował m. in. Z Energa-Obrót S.A. oraz KRI Marketing & Trading (Duon). Od 2012 pracownik firmy doradczej EIDOS. Obecnie wiceprezes i współwłaściciel firmy EIDOS. Zarządza Grupą zakupową EIDOS i koordynuje zarządzanie gospodarką energetyczną 200 przedsiębiorstw z całej Polski. Współtworzy Przymierze Przedsiębiorców.