Nagranie webinarium | Alternatywne Finanse: Odkryj alternatywne ścieżki do wzrostu i zysku

Zamieszczamy nagranie wspólnego webinarium IFR z firmą szkoleniową Organizer Zobowiązań pt. “Alternatywne Finanse: Odkryj alternatywne ścieżki do wzrostu i zysku”, które zaprojektowano specjalnie dla Przedsiębiorców, którzy poszukują innowacyjnych metod zdobywania kapitału i inwestowania.

Szkolenie odbyło się 22 lutego 2024 roku w godz. 18:00-20:00, a jego gościem była doświadczona ekspertka Dr Aneta Waszkiewicz – Prodziekan Kolegium Gospodarki Światowej, adiunkt w Katedrze Finansów Międzynarodowych, członkini Senackiej Komisji Budżetu i Finansów SGH.

W trakcie tego interaktywnego szkolenia omówiono:

  • Najnowsze trendy w alternatywnym finansowaniu biznesu, od crowdfundingu po anioły biznesu,
  • Dynamikę polskiego rynku crowdfundingu: rodzaje, zasady, platformy i regulacje,
  • Praktyczne strategie i narzędzia, które pomogą Ci zabezpieczyć finansowanie i zainwestować środki z większą pewnością,
  • Inspirujące case studies.

Prezentację prezentowaną podczas tego webinarium zamieszczamy dla Was poniżej. Zawiera ona cenne informacje, które pokierują Was w poszukiwaniu alternatywnych form pozyskiwania kapitału. Znajdziecie w niej także kontakt do naszej ekspertki.

Prezentacja – Alternatywne Finanse [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]