Nagranie webinarium | Czy ubezpieczenie może być szczepionką dla biznesu na dzisiejsze czasy?

Drodzy Przedsiębiorcy, publikujemy krótkie podsumowanie i nagranie wspólnego webinarium IFR i firmy rodzinnej – Rożek Brokers Group pt. “Czy ubezpieczenie może być szczepionką dla biznesu na dzisiejsze czasy?“, które odbyło się 22 kwietnia 2021 roku. Wydarzenie poprowadzili: Barbara Rożek – broker ubezpieczeniowy, współwłaściciel i wiceprezes zarządu Rożek Brokers Group oraz Jan Maszczyński – broker ubezpieczeniowy, prokurent, dyrektor śląskiego oddziału Rożek Brokers Group. Moderował webinarium Krzysztof Ogorzałek – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium eksperci podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie prowadzenia polityki ubezpieczeniowej przez przedsiębiorstwa w szczególności w czasach “pocovidowych”. W trakcie dowiedzieliśmy się jakie rozwiązania ubezpieczeniowe mogą być pomocne w czasie pandemii oraz jakie polisy stały się “must have” po ostatnim roku. Poznaliśmy ubezpieczeniowe trendy pocovidowe – czego brakuje, nad czym trwają pracę, jak zmienił się rynek oraz jakie zmiany oferty ubezpieczycieli wymusiła pandemia.

Na koniec rozmawialiśmy o tym czy warto mieć strategię ubezpieczeniową dla firmy i jak ją budować, a także jak zarządzać ubezpieczeniami w czasie trudnych i niepewnych czasach. Poniżej znajdziecie prezentację z webinarium.

Zachęcamy do oglądania!

Prezentacja – Czy ubezpieczenie może być szczepionką dla biznesu [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]