Nagranie webinarium | Firewall: strażnik na brzegu Twojej sieci

Zamieszczamy nagranie webinarium IFR pt. “Firewall: strażnik na brzegu Twojej sieci” przygotowanego wspólnie z firmą Net Complex Sp. z o.o. (zajmującą się bezpieczeństwem sieci IT), które odbyło się 16 lutego 2023 r.

Podczas spotkania Piotr Mrowiec (inżynier wsparcia technicznego oraz certyfikowany trener rozwiązań WatchGuard) opowiadał o znaczącej we współczesnych czasach roli inteligentnego brzegu sieci i jego nowych możliwościach oraz podzielił się swoją wiedzą nt. urządzeń UTM WatchGuard.

Dowiedzieliśmy się także dlaczego ochrona brzegu sieci jest ważna oraz czym jest i co nam daje firewall / UTM. Następnie ekspert przybliżył uczestnikom temat ochrony krytycznych zasobów i monitoringu danych z brzegu. Nagranie z tego spotkania znajdziecie poniżej.

Na koniec zamieszczamy prezentację z webinarium oraz zwyczajowo zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z ekspertem. Dane kontaktowe znajdziecie na końcu prezentacji.

Zachęcamy również do bezpłatnego korzystania z materiałów i wiedzy dostępnej na stronach internetowych Net Complex. Myśląc #cybersecurity czy #cyberbezpieczeństwo nie wahajcie się korzystać z doradztwa Net Complex!

Net Complex jest niezależnym integratorem rozwiązań informatycznych, posiada ogromne doświadczenie poparte latami pracy w obszarze cybersecurity. Pomaga klientom/ partnerom kreować polski rynek technologii. Zajmują się analizą potrzeb klienta, testami, wdrożeniami oraz optymalizacją w infrastrukturze IT.

Jeżeli jesteście zainteresowany rozwiązaniami z zakresu ochrony sieci (firewall, antywirus, UTM, AV, PAM, DLP, SIEM, CASB, NAC, EDR itp.) zapraszamy do kontaktu!

Prezentacja – Firewall: strażnik na brzegu Twojej sieci [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]